לימודי פסיכולוגיה | תואר ראשון בפסיכולוגיה
בגרויות » לימודים בישראל » לימודי פסיכולוגיה

לימודי פסיכולוגיה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי פסיכולוגיה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: גליל עליון
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללות

לימודי פסיכולוגיה זה משהו ששנים שאתם חולמים על כך, להיות סטודנטים למקצוע מרתק ומשמעותי? אז למה שתהפכו את החלום שלכם למציאות?. לימודי תואר ראשון לפסיכולוגיה מאפשרים לכם להיכנס למעמקי הנפש וללמוד בדיוק את מה שתמיד רציתם. אחד מהתארים הנחשקים והמאתגרים ביותר בעולם האקדמיה הינם לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה.

אז מהם בכלל תנאי הקבלה לתואר ראשון בפסיכולוגיה?
ובכן, על מנת להתקבל לתואר ראשון בפסיכולוגיה תצטרכו להיות קודם כל בעלי תעודת בגרות, להיות בעלי ציון פסיכומטרי של לפחות 570 ולעבור את בחינות המיון בציון של כ78 בחלק האנגלית של הבחינה. כאמור, חשוב לזכור שתנאי הקבלה משתנים בין מוסד אקדמאי אחד למוסד אקדמאי אחר.

רבים תוהים מהי תוכנית הלימודים של תואר ראשון בפסיכולוגיה. קודם כל חשוב לזכור שמטרתם של לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה היא להעניק לסטודנטים בעצם ידע נרחב יותר בכל מיני תחומים שקשורים באופן ישיר או באופן עקיף לפסיכולוגיה. הלימודים עצמם כוללים שיטות מחקר, לימודי סטטיסטיקה, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה פיזיולוגית, פסיכולוגיה ניסויית פסיכולוגיה קוגניטיבית ועוד נוספים.

אפשרויות התעסוקה לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה הינן אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות, למשל: מדריכים, פסיכולוגיים תעסוקתיים, יועצים ארגוניים, אנשי כוח אדם, עובדים במוסדות שיקומיים ועוד. כמובן שבוגרי תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה יכולים להשתלב בקלות ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה. חשוב לדעת שסטודנט אשר יהיה מעוניין להיות פסיכולוג קליני יהיה מוכרח לסיים תואר שני בתחום, לעבור את כל המבחנים הרלוונטיים ולבצע התמתחות.

אז היכן ניתן ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה? 
ובכן, תואר ראשון בתחום פסיכולוגיה ניתן ללמוד במוסדות האקדמאיים הבאים: אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת תל - אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים ואוניברסיטת בן גוריון אשר נמצאת בנגב, המכללה האקדמאית רמת גן, המכללה האקדמאית כנרת עמק הירדן, המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון ועוד מוסדות אקדמאיים נוספים.

כאמור, חשוב מאוד לזכור שההחלטה באיזה מוסד אקדמאי תלמדו את התואר הינה החלטה חשוב וגורלית שאין להקל בה ראש. חשוב לוודא שרמת הלימוד במוסד בו החלטתם לעשות את התואר אכן ברמה גבוה ולא פחות חשוב מכך שסגל המרצים איכותי ביותר. על מנת לבצע את ההחלטה הטובה ביותר תבררו עם סטודנטים שלמדו במוסדות הללו, האם הם היו מרוצים מסגל המרצים?, האם לאחר קבלת התואר הצליחו להשתלב במעגל העבודה? ושאלות נוספות אשר יכולות לכוון אתכם ובעצם לגרום לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

הגיע הזמן שתחשבו בגדול ותבחרו בלימודים אקדמאיים בעלי אפשרויות תעסוקה מגוונות לאחר סיום התואר. לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה נחשבים כלימודים מועדפים על ידי סטודנטים רבים אשר נהנים מלימודים מאתגרים ומעניינים. בואו גם אתם ליהנות מהאתגר, להחכים, להשכיל, להרחיב אופקים ובעיקר לשנות את מסלול חייכם כפי שלא תיארתם לעצמכם שניתן בכלל לעשות.