השלמת 12 שנות לימוד - כל המידע על השלמת תעודת 12 שנות לימוד
בגרויות » השלמת 12 שנות לימוד

השלמת 12 שנות לימוד

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
השלמת 12 שנות לימוד, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

מעוניינים להשלים 12 שנות לימוד בקלות? רוצים להשלים השכלה תיכונית? הגעתם למקום הנכון. פה תמצאו את כל המידע על זכאות וקריטריונים.

השלמת 12 שנות לימוד מעניין אותך? אם כן אנחנו כאן על מנת לעזור לך להשלים 12 שנות לימוד בקלות, ניתן לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הרלבנטי והעכשווי לתקופת הקורונה איך להשיג תעודת 12 שנות לימוד וללא קשיים כלשהם.

אתם מוזמנים לבדוק דרכינו מהם הקורסים שקיימים בשוק ומהם ההבדלים בין תעודת גמר לתעודת בגרות.

12 שנות לימוד ניתן להשיג בקלות על ידי להירשם לקורס הנכון שיידע להעביר אתכם בצורה חלקה.

אם את\ה לאחר גיל 18, ונראה לך שדלתות ההצלחה בחיים סגורות לפניך, כי לא סיימת 12 שנות לימוד, ואין לך תעודת בגרות – תדע שאין שום סיבה להתייאש, והיום ניתן לשלים 12 שנות לימוד בצורה קלה, עם הרבה עזרה מהמדינה, ומגופים שונים, שישמחו לתמוך ולעזור בכל מי שיש לו רצון להשלים 12 שנות לימודולהיכנס לעולם כלכלי טוב ומטיב לעצמו ולמשפחתו.

אז איך עושים את זה?

צריך להבין שיש למדינה אינטרס שכל אזרחיה יהיו עם תעודת בגרות מלאה, ויוכלו להשתלב בשוק העבודה בצורה מיטבית, על מנת שיוכלו לחיות בצורה חיים טוב, להכניס משכורת מכובדת, ולשלם מיסים גבוהים בהתאם. מלבד זאת, ישנם גופים התנדבותיים גדולים, שתומכים בכל ישראלי שרוצה להצליח בחייו האישיים, בפרט עם הוא עשה את חובתו למדינה, בצורת שירות צבאי או לאומי. מתוך הנחת יסוד זה, והידיעה שאתם לא לבד במערכה, ויש הרבה אנשים טובים שרוצים ושמחים לעזור לכם בדרככם להשלים את 12 שנות הלימוד ולקבל תעודת בגרות, נוכל להמשיך ולבחון את הדרכים השונות להשיג את המטרה הנכספת של תעודת הבגרות והשלמת 12 שנות לימוד.

מה זה הכוון תעסוקתי ולמה הוא חשוב?

לפני שמתחילים ללמוד באקדמיה כדאי לעשות הכוון תעסוקתי, ולברר לאן אנחנו מכוונים את מהלך חיינו, באיזו עבודה אנחנו רוצים לעבוד בחיים, שתיתן לנו סיפוק, שמחה, וגם פרנסה מכובדת? במהלך האבחון התעסוקתי, תמלאו שאלונים שונים, ותעשו ראיון אישי, ובסופו ייתנו לכם הצעות הדומות ביותר, למה שמתאים לעולם הערכים שלכם, לרצון שלכם וליכולות שלכם, ביחד עם השכר הממוצע במשק לעבודה זו. לאחר בחירת המקצוע לחיים, תוכלו להמשיך לבדוק מהם תנאי הסף במוסדות הלימוד האקדמאיים השונים שיעשו אתכם מקצועיים בתחום בו בחרתם, ועל פי זה להמשיך ולכלכל את צעדיכם בתבונה. ברוב ככל המקרים, אם אין לכם תעדות בגרות ו12 שנות לימוד – תצטרכו להשלים אותם על מנת להירשם ולנסות להתקבל לאותו מוסד לימודי אקדמי. אחת הדרכים להשלים את היא על ידי הרשמה למכינה, ובה לומדים למשך כמה חודשים את כל המקצעות הנדרשים לכם כדי לקבל תעודת בגרות מלאה, והשלמה של 12 שנות לימוד. שימו לב שככל שהייתם יותר שנים בתיכון (10 או 11 שנים) – כך כמות ההשלמות שתצטרכו לבצע יהיה נמוך בהתאם.

משרד החינוך

אם לא שירתם בסדיר, או שעברו כבר יותר מ5 שנים מאז מועד השחרור הרשמי, עדיין יש לכם אפשרות ותקווה להשלים את 12 שנות הלימוד, ולהשיג תעודת בגרות. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות למשרד החינוך, לאגף לחינוך מבוגרים במחוזות, ולהירשם לאחת התכניות שמיועדות לקהל הרחב שרוצה להשלים את 12 שנות לימוד. כדאי לדעת שיש 2 מסלולים להשלמת 12 שנות לימוד, אחת של 700 שעות (7 יחידות גמר, ו3 יחידות בגרות), והשניה של 760 שעות (10 יחידות גמר), אך הצד השווה שלהם שבסופו של דבר, אם אתם עומדים בבחינות בהצלחה, אתם יוצאים עם תג"ת (תכירו את ראשי התיבות)  - תעודת גמר תיכונית, כלומר מה שנקרא בפי העם: תעודת בגרות.

מכונים פרטיים להשלמת 12 שנות לימוד

מלבד כל זה, יש את המכונים הפרטיים, שנותנים מערכת לימודית ממוקדת מטרה, על מנת לאפשר לכל מי שמוכן לשלם עבור כך, את כל הכלים והמיומנות הנדרשות על מנת לעבור את מבחני הבגרות בהצלחה.

למה סתם לעבוד בחינם?

לפני שאתם מתחילים לתת גז ולהשלים 12 שנות לימוד, כדאי לכם מאד לבדוק כמה בגרויות באמת אתם צריכים להשלים. הכלל הוא, שככל שהייתם יותר שנות לימודים, כך תוכלו להשלים פחות שעות, מקצועות ומבחנים. מי שיש באמתחתו 10 שנות לימוד, צריך להשלים 10 יחידות לימוד, ואילו מי שיש באמתחתו 11 שנות לימוד, צריך להשלים 7 יחידות לימוד בלבד, בכל מקצוע שיבחר.

מתלבטים מתי נכון עבורכם לגשת להשלים 12 שנות לימוד? אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל החלטה נכונה ומותאמת אישית. 

מלאו את טופס פרטי הקשר ונחזור אליכם בהקדם עם מידע מפורט ותשובות לכל השאלות. שיהיה בהצלחה!