High Q בגרויות, השלמת בגרות ב High Q, היי קיו השלמת בגרויות
בגרויות » מוסדות לימוד » High Q בגרויות ופסיכומטרי

High Q בגרויות ופסיכומטרי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
High Q בגרויות ופסיכומטרי
פרטי התקשרות
High Q בגרויות ופסיכומטרי
כתובת: סניפים ברחבי הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם

קורסי ההכנה לבגרות של High Q - מכינים אותך לעולם האמיתי

High Q בגרויות

 High Q – ככה זה כששואפים לגבוה

כבר מגיל 15 או 16 אומרים לנו ההורים שצריך להשקיע בלימודים לבחינות הבגרות. בגיל צעיר כל כך, אנו מוקפים בשיעורי עזר, סרטוני הדרכה וחוברות לימוד – כלים המסייעים לנו לעבור את בחינות הבגרות בשלום. עם זאת, לא תמיד זה המצב ולא תמיד אנו מצליחים לסיים את כל יחידות החובה ולקבל לידינו תעודת בגרות מלאה מסיבות שונות. מצב משפחתי מתוח, לקויות למידה שלא אובחנו בזמן או חוסר עניין בלימדים – גורמים אלה ואחרים משפיעים על היכולת הלימודים, ובסופו של דבר, הלמידה לבגרויות יכולה להידחק לצד.

High Q בגרויות מציעה לכם להשלים בגרויות בקלות וביעילות. 

על High Q  ובגרויות

High Q בגרויות מעניקה שיעורי השלמה במגוון רחב של מקצועות. עם צוות המורים המקצועי, אינכם לבד. תמיד תוכלו לשאול שאלות, להקשיב לשיעורים המרתקים וכמובן לתרגל בבית. בואו נכיר כמה מן הבגרויות שלהן מכינים באחת החברות המובילות להשלמת בגרויות בישראל:

  • הבגרות במתמטיקה – בגרות זו מחולקת לשלוש רמות: 3 יח"ל, 4 יח"ל ו-5 יח"ל. חשוב להכיר את כל חלקי הבחינה והשאלונים שעליהם תצטרכו לענות. ב-High Q נבחנים התלמידים במבחנים שונים על מנת לקבוע את הידע והרמה. לאחר מכן ממשיכים בשיעורים פרונטליים המועברים בקבוצות קטנות. 

  • הבגרות באנגלית – בגרות זו נחלקת לשאלונים שונים. מי שעושה 4 יח"ל מקבל את השאלונים C, D ו-E, ומי שבוחר לעשות 5 יח"ל עושה את השאלונים E, F ו-G. השאלונים כוללים קטעי קריאה, יצירות ספרותיות, מטלות בהבנת הנשמע ומטלות כתיבה. לימודי האנגלית ב-High Q  בגרויות נחלקים ל-3 שלבים שנועדו לא רק להכין לבחינה, אלא גם ללמד אנגלית: שלב לימוד אנגלית המיועד לפתח את יכולות ההבנה והקריאה, שלב הלמידה לבגרות עצמה – תוך התמקדות בחומר שעליו עתידים התלמידים להיבחן – ושלב המרתון שנועד לתרגול. 

  • הבגרות בלשון – בגרות זו מורכבת מ-2 שאלונים שנועדו לבחון את ידיעת ההבעה וההבנה, התחביר, שם המספר ומערכת הצורות. הלימודים ב-High Q מתקיימים בקבוצות קטנות, תוך שימת דגש על כל החומר הנלמד. 

  • הבגרות באזרחות – בחינה מורכבת משאלות אירוע, קטע אנסין ושאלת ידע מורכב. המתכוננים לבגרות באזרחות צריכים לשלוט בנושאים שונים כמו מאפייני המדינה היהודית, אשכולות ידע או מוסדות ומשטר בישראל. ב-High Q בגרויות רוכשים התלמידים את כל הידע הדרוש כדי להצליח בבחינה. 

  • הבגרות בגיאוגרפיה – בגרות זו אינה חובה, אך היא יכולה לסייע במקרים שבהם יש צורך להעלות את הממוצע כדי להתקבל לפקולטה נחשקת. היא כוללת נושאים כמו גיאוגרפיה של ארץ ישראל או גיאוגרפיה של המזרח התיכון. זוהי אחת הבגרויות המרתקות יותר וב-High Q היא הופכת למרתקת אפילו יותר, כאשר התלמידים נחשפים לנושאים מרתקים העוסקים בגיאוגרפיה של כדור הארץ.

  • הבגרות בפיסיקה – הבגרות מיועדת בעיקר לכל מי שמעוניין להתקבל ללימודים בתחום הריאלי. הבחינה עצמה מורכבת מ-4 נושאים: מכניקה (דינמיקה, מתקף ותנועה ועוד), חשמל (נושאים כמו שדה חשמלי, מעגלי זרם ישר, השראה מגנטית), קרינה וחומר (מודלים של האור, אופטיקה גיאומטרית, מודלים של הגרעין והאטום) וביצוע מעבדות חקר. ב-High Q מועבר הקורס בפיסיקה על ידי המורים הטובים ביותר בארץ.

ראינו רק כמה בגרויות הנלמדות ב-High Q. חשוב לציין כי כל תלמיד ולתלמיד הלומד עם המורים המקצועיים של החברה, מקבל מהם יחס אישי. הוא יכול לעקוב אחר ההתקדמות שלו בלימודים, למצוא נקודות לשיפור ולהגיע להצלחה המיוחלת בבחינה. 

אז אם גם אתם רוצים לשפר בגרויות כדי להתקבל לעבודה נחשקת או למוסד לימודים איכותי, פנו עכשיו ל-High Q ותתחילו לנצח.