השלמת בגרויות, השלמת בגרות, השלמת בגרות מלאה
בגרויות » השלמת בגרויות

השלמת בגרויות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
השלמת בגרויות, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: חיפה
מיקום בארץ: רחובות
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לפניכם כל המידע על השלמת בגרויות ומה הדרך להשגת השלמת בגרות מלאה.כיצד אפשר להשלים בגרויות? מהם התנאים המזכים בתעודת בגרות מלאה? באילו שיטות ניתן להשלים בגרויות? כל המידע במאמר שלפניכם!

השלמת בגרויות היא הצעד שעומד ביניכם ובין התחלת התואר שתמיד רציתם ללמוד. אבל מאיפה להתחיל? איפה כדאי ללמוד? ואיך יכול להיות שאני שוב בתיכון כשכולם כבר סיימו מזמן?

ראשית, חשוב שתדעו, אתם לא הראשונים ולא האחרונים שצריכים לעבור השלמת בגרויות. סיימתם את התיכון, המשכתם לצבא, ובינתיים העולם רק הולך ונהייה תחרותי מיום ליום. מכיוון והמקומות באוניברסיטה ספורים, ככל שמועמדים אחרים מגיעים עם ציונים טובים יותר, כך קטנים הסיכויים שלכם להתקבל, לצערנו – מדובר על קבלה על בסיס ציוני בגרויות וציון פסיכומטרי בלבד, ולא על סמך נתוני האישיות שלכם, מה עשיתם בצבא, כמה אתם תורמים למדינה או כמה אתם באמת באמת נחמדים וחכמים.

באוניברסיטה מה שקובע זאת השורה התחתונה – הציונים שקיבלתם בבגרויות שעשיתם בתיכון או בהשלמת הבגרויות שעשיתם אחר כך. ולכן – לא תתנו לפער כזה או אחר לעמוד בדרככם לתואר המיוחד, אחרי הכל – אחרי התואר מתחילים החיים האמיתיים, ועליהם – ממש לא כדאי לוותר, במיוחד כשאתם רק בתחילת הדרך. אחרי תקופת השלמת הבגרויות פרק זה יהיה מאחוריכם, ולא יעבור זמן רב לפני שתשכחו שבכלל הייתם צריכים להשלים בגרויות, בתנאי כמובן – שבחרתם בדרך שתוביל אתכם להצלחה.

אז מאיפה באמת להתחיל?

באם אתם חיילים משוחררים שווה לפנות למוסדות הלימוד השונים ולברר האם ניתן להשתמש בכספי הפיקדון במוסד שלהם למען השלמת בגרות מלאה, והאם יש קורסים להשלמת בגרויות המיועדים לחיילים או לחיילים משוחררים. ישנם קורסים מיוחדים המקנים הנחות והטבות מיוחדות לחיילים אשר נמצאים חצי שנה לפני או אחרי מועד שחרורם, וחבל לוותר על הנחות אלה.

גם אם אתם לא חיילים, אולי סיימתם תיכון, אולי עברו כמה שנים מאז התיכון – אף פעם לא מאוחר מידי להשלמת בגרויות. תעודת בגרות היום היא התעודה הבסיסית ביותר הנדרשת כמעט בכל עבודה. כיום תוכלו למצוא את כל האינפורמציה באינטרנט, ולקבל פניות מכל המוסדות להשלמת בגרויות בלחיצת כפתור. תרצו להשוות מחירים, זמני קורס, הקף הקורס, מיהו המורה המלמד, מה הניסיון שלו, כמה תלמידים בכיתה, והאם מסלול הלימודים נחשב לאינטרני(פנימי) או אקסטרני(חיצוני). השלמת בגרויות במקצועות מסוימים תהיה שונה במעט עבור נבחנים אקסטרניים – כדוגמת הבגרות באנגלית (בגרות בכתב בלבד, ללא החלק של הבגרות בעל פה) ולכן כדאי לברר זאת מראש.

איפה כדאי ללמוד?

השלמת בגרויות כדאי ללמוד במקום שתואם את הנתונים שלכם באופן מלא. את כמות התרגול שאתם זקוקים לה, את היחס האישי, את כמות התלמידים שבה עדיף לכם ללמוד איתם. בשונה מהתיכון – הפעם אתם קובעים את הכללים, וכדאי שתקבעו את התנאים שיאפשרו לכם להצליח בצורה הטובה ביותר. גם אם תקופת הבגרויות הייתה תקופה לא נעימה עבורכם בתיכון, אין שום סיבה שתקופת השלמת הבגרויות תהיה זהה מבחינת התחושה – מאחר והפעם – אתם אלה שקובעים.אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים מן המכונים השונים והצעת מחיר משתלמת לפני הרשמה, השאירו פרטים בטופס המופיע ונדאג לחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות על השלמת בגרויות.