בגרות ערב דה שליט, השלמת בגרויות בערב בדה שליט
בגרויות » מוסדות לימוד » בגרות ערב דה שליט

בגרות ערב דה שליט

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
בגרות ערב דה שליט
פרטי התקשרות
בגרות ערב דה שליט
כתובת: רחובות
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם

משלימים בגרויות בערב בדה שליט - מומחים להצלחה

כשהשמש יורדת: השלמת בגרויות ערב

מכירים את המשפט "חבל שלא –"? אנחנו נוטים להצטער על הרבה דברים שלא עשינו: "חבל שלא הקדשתי יותר זמן לתחביבים", "חבל שלא יצאתי לטיולים", "חבל שלא שמרתי על קשר עם חברים קרובים" והנפוץ מכולם "חבל שלא הקדשתי יותר זמן ללימודים לבגרויות בבית הספר". אם מסיבה כלשהי לא היה לכם זמן ללמוד לבגרויות בתקופת התיכון, ואתם חוששים שהחמצתם את הרכבת, אין כל סיבה לדאגה. בגרות ערב דה שליט הוא המקום לפנות אליו כדי להתחיל וללמוד לבגרויות בשעות הערב הפנויות. 

כל היתרונות שאפשר להפיק מלמידה בערב

למידה לבגרויות בערב נתפסת כדבר מה מעיק. אתם מגיעים מסידורים שונים במהלך היום ואין לכם ממש כוח ללמוד. ועדיין, ישנם יתרונות רבים ללימודי ערב. אלה כמה סיבות להתכונן לבגרויות דווקא בערב:

 • מתאים לאנשים עסוקים – לימודי ערב לבגרויות מתאימים לאנשים שיש להם לו"ז צפוף. אלה יכולים להיות חיילים בצבא, חיילים משוחררים שהתחילו לעבוד ואפילו אנשים שיש להם כבר משפחה. לימודי בגרות בערב מאפשרים לאנשים העסוקים לשלב את הלימודים מבלי לוותר על הפעילויות היום יומיות. 

 • מתאים למי שמוכרח להרוויח כסף – החיים מזמנים לנו סיטואציות שונות. ישנם אנשים שאינם יכולים להפסיק לעבוד בגלל מצבם הכלכלי. אך זאת לא סיבה לוותר על החלום ללמוד ולהתפתח. לפיכך, לימודי ערב לבגרויות הם הפתרון המושלם שלא יגרום לכם להפסד כלכלי. 

 • ללמוד בזמן הפנוי שלכם – מי שלומד בערב יודע שהוא הולך להקדיש את הזמן שלו רק למתמטיקה, היסטוריה, אנגלית או כל בגרות שהוא צריך לשפר. בזמן המיוחד הזה אין יותר טלפונים מהבוס או הסעות של ילדים לחוגים. 

 • פוגשים אנשים כמותכם – השלמת בגרויות ערב במכון אינה מיועדת ללימודים בלבד. תוכלו ליצור קשרים חברתיים עם אנשים שמגיעים מאותו הרקע וללמוד יחד בכיף.

בגרות ערב - דה שליט: לומדים לבגרות עם מקצוענים

בגרות ערב – דה שליט מביא עמו ניסיון רב. בית הספר להשלמת בגרויות פעיל משנת 1987, והמורים המקצועיים שלו עושים כל שביכולתם כדי להביא את התלמידים להצלחה מירבית. לצד הלימודים הפרונטליים, מתקיימים גם שיעורים פרטניים דוגמת שיעורי עזר, אימון אישי ועזרה בשיעורי הבית. את כל החומר שאתם צריכים לדעת (חומר של 3-4 שנים בבית הספר), תוכלו ללמוד תוך 4 חודשים בלבד. בבית הספר תקבלו גם טכניקות לימוד איכותיות שיעזרו לכם ללמוד כמה שיותר חומר בפחות זמן. 

קיבלתם ציון מתחת ל-90? תוכלו לחזור שוב על הקורס

בגרות ערב - דה שליט מאפשר לכם לחזור על הקורס אם קיבלתם ציון נמוך מתחת ל-90 בבגרות שהתכוננתם אליה. אך כדי שתוכלו באמת לעשות זאת, עליכם לעמוד בשני תנאים: להגיע למרבית המפגשים של הקורס (80% מהזמן) ולהגיש 6 עבודות למורה לצורך בדיקה. 

מה עוד כדאי לדעת על בגרות ערב דה שליט?

בבית הספר תוכלו ליהנות מהתנאים הבאים:

 • מקבלים את המורים הטובים ביותר דווקא בשעות הערב. מדובר במורי תיכון מעולים אשר קיבלו בעצמם 95-100 בבגרויות. 

 • מתאימים לכם את שיטת הלימוד הטובה ביותר עבורכם.

 • לומדים לפי תכנית עבודה מסודרת, כך שלפני כל שיעור תדעו מה אתם הולכים ללמוד. 

 • תוכלו ללמוד למגוון רחב של בגרויות: מתמטיקה, לשון, אנגלית, היסטוריה, ספרות, פיסיקה, תנ"ך וגיאוגרפיה. 

 • הכיתות בבית הספר ממוזגות ומותאמות ללמידה ממושכת.  

 • חיילים או חיילים משוחררים? תוכלו לקבל 25% הנחה. 

 • ניתן ללמוד לבגרויות במסגרת הפיקדון האישי. 

 • לומדים למתמטיקה? תקבלו שיעורי עזר בחינם!

אז אם אתם מחפשים דרך טובה להשלים בגרויות מבלי לפגוע בשאר הפעילויות היום יומיות שלכם, אתם מוזמנים לפנות לבגרות ערב – דה שליט ולקבל את כל התרגול והכלים הנחוצים לכם כדי להצליח בבחינה.