השלמת בגרויות אונליין, להשלים תעודת בגרות אונליין
בגרויות » השלמת בגרויות אונליין

השלמת בגרויות אונליין

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
השלמת בגרויות אונליין, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

רוצים להשלים בגרויות אונליין? רוצים לעבור ללמוד לבגרות אונליין? באתר תמצאו את כל המידע המורחב על איך משלימים תעודת בגרות בתקופת הקורונה ומה האופציות שיש ללימוד אונליין.

אם הגעת לכאן אז הגיע הזמן להשלים בגרויות אונליין? ניתן ליצור איתנו קשר מהיר באתר ולקבל הצעות מחיר ללימודי בגרות אונליין. 

כל המידע מפורט ומעודכן לתקופת הקורונה על איך ואיפה אפשר להשלים בגרות באינטרנט.

האופציות היום רחבות וניתן לעבור קורס בגרויות באינטרנט באונליין בקלות רק צריך לבחור נכון שיהיה לכם הכי קל ללמוד למבחנים.

מוזמנים להירשם באתר ונדאג להעביר לכם את כל המידע הנחוץ איך להתחיל ללמוד לבגרות אונליין.

אם סיימתם את התיכון, וגם השירות הצבאי כבר מאחוריכם, ואתם מרגישים שהגיע הזמן שלכם להיכנס לשוק העבודה. אבל משהו תוקע אתכם בדרך – אין לכם תעודת בגרות שלמה. לפעמים אתם כבר יודעים מהו המקצוע שבו תרצו להתעסק בחיים, ואפילו מהם הלימודים שאליהם אתם צריכים להירשם ולהתחיל ללמוד, אך יש משהו אחד שחוצץ ביניכם לבין לימודי התואר הנכסף – תעודת בגרות. תנאי הסף של רוב ככל המוסדות האקדמיים פתוחים רק לפני מי שיש לו תעודת בגרות, ככל שהתואר יותר נחשק, כך רף הדרישות אליו עולה בהתאם, וייתכן שכבר לא מספיקה תעודת בגרות, אלא יש צורך בתעודת בגרות טובה, ואפילו טובה מאד, כדי להתקבל ללימודי אותו תואר שאתם חפצים בו. הכל טוב ויופה, אבל הבעיה היא שאת לימודי הבגרות למדנו בתיכון, בזמן שרובנו לא היינו פנויים לגמרי ללמידה אינטנסיבית על מנת להצליח במבחנים. כבני נוער, לא הבנו את החשיבות של ההצלחה בלימודי התיכון, גם היו לנו דברים אחרים חשובים לא פחות מבחינתנו – המקום החברתי שלנו, מיצוי חווית החיים, והרצון להשתחרר. כל זאת מתווסף לכך, שבאמת קשה לשבת בכיתה ולהקשיב למורה, כשמתחת לפני השטח יש התנהלות שלמה בין חברי הכיתה, ואצלנו בתוך הנפש. מסיבות אלו ואחרות, אנשים רבים לא מצליחים לסיים את לימודי התיכון בהצלחה הנדרשת מהם כדדי לפתוח לפניהם שערי פרנסה, במקום הלימודים והעבודה שאליו הם רוצים ללכת. אז מה עושים? היום זה פשוט – משלימים תעודת בגרות.

פשוט להשלים אונליין

כיום יש כל כך הרבה גופים שונים שנמצאים כאן רק בשביל לעזור לנו להשלים את תעודת הבגרות. יש מסגרות חינמיות, כגון פרויקט משלי המדהים, שמאפשר לכל מי ששירת בשירות צבאי או לאומי (למשך שנה לפחות, ושלא עברו 5 שנים מאז תאריך שחרורו) – לעשות מכינה, ובמשך חצי שנה לקבל לימודים בחינם, עם מעטפת של מורים פרטיים, סיוע והכוון תעסוקתי, אבחונים דידקטיים אם יש צורך, ואפילו  - דמי מחייה ומלגה לכל תקופת הלימודים!

כל מה שכתבנו הוא היה נכון גם לפני כ10 שנים. בשנים האחרונות התחדשה דרך נוספת , כצפוי, השלמת בגרויות אונליין. ניתן לומר שבאופן עקרוני זו הדרך היותר קלה שמציע משרד החינוך "המיין סטרים" של מי שרוצה לללמוד לבגרות. הוא פשוט פונה לבית הספר שבו למד בתיכון, ומבקש להיבחן שנית באותם נושאים שאותם הוא רוצה להשלים, וזה נקרא "לימודים אונליין" לבגרויות. יש לציין שברמה רגשית ואישית, אנשים רבים נמנעים ממהלך זה, שבעצם מחייב אותם לשוב ולהיפגש עם המנהל והמורים של התיכון, ובעצם לומר להם "צדקתם, הייתי צריך להשקיע יותר בתיכון, חבל שלא הקשבתי לכם" ועוד שאר התנצלויות, המעמד לא מתאים לכולם, ולכן רוב האנשים שבאם להשלים בגרויות, בוחרים לעשות זאת בצורה אקסטרנית. כלומר לפתוח תיק משפר, ולהיבחן באחד השלוחות האקסטרניות שליד הבית שלנו.

לא משנה היכן תעשו בפועל את מבחני הבגרות שואתם אתם רוצים להשלים, בין עם זה חזרה בתיכון בו למדתם, או במקומות אקסטרניים שונים – בכל מקרה צריך לדעת שלימודים אונליין לבגרות יכול להיות פתרון מצוין עבורכם. יש היום אתרים שלמים שמתמחים בקורסים אינטרנטיים שמעבירים את כל החומר לבגרות, בצורה ברורה ובהירה. ניתן לעצור, לחזור ולצפות, לתרגל (בחוברת שעל פי רוב מגיעה ביחד עם הקורס), ואף לעשות מתכונות ומבחנים מקדימים לבגרויות. הלימוד האינטרנטי, מותאם לבעלי קשב וריכוז, שיכולים לעצור את הסרטון כשהם מאבדים את הריכוז, ולחזור אליו כשהם רוצים. וכן מתאים לכל תלמיד, בזמן ובמקום שמתאים לו, בעלות נמוכה, ובתוצאה גבוהה.