קידום בגרויות, השלמת בגרויות בקידום
בגרויות » מוסדות לימוד » קידום בגרויות

קידום בגרויות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
קידום בגרויות
פרטי התקשרות
קידום בגרויות
כתובת: סניפים ברחבי הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם

הרשמה לבגרות בקידום

יש עם מי להתקדם

כל אחד רוצה להתקדם בחיים: קידום בדרגה בצבא, קידום בתפקיד בעבודה או קידום בזוגיות, אנו שואפים לכל קידום אפשרי באשר הוא. עם זאת, רובנו נוטים לשכוח שהקידום אינו מיועד רק למבוגרים. למעשה, הוא מתחיל בשלב די מוקדם בחיינו: בתקופת הבגרויות בתיכון. בחינות הבגרות הן השלב הראשוני אשר מסייע לנו להתקדם, והן פותחות בפנינו שורה ארוכה של אפשרויות לימוד ותפקידים בצבא ובעבודה. ולכן, חברת קידום הקימה את קידום בגרויות, על מנת לעזור לתלמידים לעזור לעצמם ולהצליח בבחינות הבגרות.

לומדים איך ללמוד

קידום בגרויות מלמדת את תלמידיה שיעור חשוב בחיים. למעשה, בכל 12 שנות הלימוד בבית הספר אנו נחשפים למגוון רחב של מקצועות לימוד, אך מעטים הם המורים שבאמת מלמדים אותנו איך ללמוד. קידום מציעה סדנאות מיוחדות המאפשרות לתלמידים להבין סוף כל סוף איך לומדים באמת. 

סדנה לפיתוח הזיכרון

על אף שהיום מבוססות בחינות הבגרות יותר על הבנה ופחות על זכירת החומר, עדיין יש צורך בתרגול הזיכרון. הרי בסופו של דבר, זמן הבחינה מוגבל ואתם רוצים לנצל אותו בדרך הטובה ביותר. הזיכרון יכול לבוא לעזרתכם בכל רגע, צריך רק לפתח אותו. בקידום ניתן למצוא טכניקות מגוונות שיעזרו לכם לזכור את כל הפרטים הקטנים. 

הסדנה שתפתח לכם את החשיבה

רוצים ללמוד איך לחשוב? פיתוח חשיבה הוא אחד המאפיינים העיקריים בהצלחה בבגרויות. אין זה משנה אם אתם עושים בגרות במתמטיקה או בספרות, היום נדרש מכם להבחין יכולות ניתוח גבוהות, הבנה מעמיקה של החומר הנלמד ויישומו. לשם כך, קידום מקיימת סדנאות פיתוח חשיבה שבהן לומדים למעשה איך לחשוב. 

הסדנה שתייעל את הלימוד שלכם

כל מי שלומד לבגרויות שואל את עצמו לא אחת, איזו שיטה היא היעילה ביותר ללמידה? המורים המקצועיים של קידום בגרויות מעניקים לתלמידיהם ארגז שלם של שיטות למידה מתקדמות, כך שכל אחד יכול לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורו. 

כלים טכנולוגיים מנצחים

גם מבחינת הטכנולוגיה, קידום אינה נשארת מאחור. היא מנצלת את הכלים הטכנולוגיים המשוכללים הקיימים בימינו כדי להפוך את חווית הלמידה לאיכותית יותר. ההצגה הוויזואלית שמאפשרים הכלים האלה משפרת את יכולות הלמידה של התלמידים. 

הכירו את הכלים החכמים של קידום:

  • לוח חכם – בלוח זה משתמשים בעיקר בקורסי המתמטיקה. החומר מוצג בצורה ויזואלית, וניתן אף לשלוח אותו לתלמידים בסוף השיעור. בזכות הלוח החכם, התלמידים אינם מוכרחים לכתוב את כל החומר. הם רק צריכים לשבת ולהקשיב. 

  • אתר-GOOL – הלמידה בקידום ממשיכה גם אחרי הלימודים הפרונטליים. אתר-GOOL מיועד לתרגול בבית, ואפשר לצפות דרכו בסרטונים שונים המשפרים את יכולות הלמידה. 

  • Yschool – הכירו את הספרייה הממוחשבת של קידום. ספרייה זו מורכבת ממגוון רחב של סרטונים בני 10 דקות כל אחד. הם נועדו להרחיב את הידע של התלמידים ולהכין אותם לקראת הבחינה הקרובה. 

מסירים את החלודה עם קידום

בקידום מבינים שעבר זמן רב מהרגע שבו סיימתם את התיכון ועד היום שבו החלטתם להשלים בגרויות. ולכן, מציעים לכם חוברות להסרת חלודה במקצועות מתמטיקה ואנגלית. כך תוכלו להיזכר בחומר בכיף ובלי לחץ ולהגיע לשיעורים כשאתם מוכנים הרבה יותר. 

עוקבים אחרי ההצלחה שלכם 

בקידום תקבלו יחס אישי וליווי צמוד של המורה שלכם. המורים המקצועיים והמנוסים מנהלים מעקבים צמודים עם התלמידים שלהם, כדי לעקוב אחר קצב ההתקדמות שלהם. בדרך זו אפשר לדעת מה כדאי לשפר על מנת להגיע לתוצרות הטובות ביותר. 

רוצים לשפר את הבגרות באנגלית? רוצים לעשות בגרות בפיסיקה כדי להתקבל לפקולטה להנדסה? הירשמו עכשיו לקידום השלמת בגרויות והתכוננו להצלחה.