בית הספר חרשן להשלמת בגרויות
בגרויות » מוסדות לימוד » חרשן השלמת בגרויות

חרשן השלמת בגרויות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
חרשן השלמת בגרויות
פרטי התקשרות
חרשן השלמת בגרויות
כתובת: תל אביב, ראשון לציון
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם

הרשמה לביה"ס חרשן לבגרות ולפסיכומטרי

הגיע הזמן להפוך לחרשנים

תקופת התיכון כבר מזמן מאחוריכם, וכך גם ההזדמנות הטבעית לגשת לבגרויות. אתם נמצאים בנקודה קצת אחרת בחיים שלכם - חיילים, חיילים משוחררים ואולי אפילו אנשי משפחה, ועליכם להחליט בנקודה הזו מה אתם עושים עם החיים שלכם ואיזה מקצוע תיבחרו ללמוד. העניין הוא שדווקא המקצוע שמעניין אתכם מצריך תנאי קבלה גבוהים יחסית, כך שאולי חסרות לכם כמה יחידות בבגרויות, או שאין לכם תעודת בגרות מלאה ותנאי הקבלה במקצוע מסוים דורשים 12 שנות לימוד לפחות. ביה"ס חרשן השלמת בגרויות יסייע לכם להצליח בבחינת הבגרות הרצויה. 

בחרשן מתאימים את הלימוד לצורך שלכם

לפני שאתם ניגשים ללמוד לבחינת הבגרות, עולות בקרבכם שאלות רבות: האם כדאי להשלים את הבגרות ל-5 יח"ל במתמטיקה או שאפשר להסתפק גם ב-4 יח"ל? האם שיפור הציון בבחינה בספרות יעלה לי את הממוצע באופן משמעותי? האם אצליח ללמוד אנגלית ברמה של 5 יח"ל? אם לא תענו נכונה על השאלות האלה, ייתכן שתמצאו את עצמכם במצב שבו אתם לומדים לבגרויות שונות ללא הצורך. לביה"ס חרשן השלמת בגרויות ידע רב בתחום הבגרויות. המורים המקצועיים ישמחו להתאים לכם את תכנית הלימודים הטובה ביותר. כך שתילמדו רק לבגרויות הרלוונטיות לכם לצורך קבלה ללימודים המבוקשים.

מה עוד אפשר למצוא בביה"ס חרשן השלמת בגרויות?

מעבר לתכנית הלימודים המותאמת לכם באופן אישי, ביה"ס חרשן השלמת בגרויות מציע לכם מגוון רחב של יתרונות:

  • הכנה לבגרויות במקצועות לימוד שונים: מתמטיקה, אנגלית, ספרות, הבעה עברית ולשון, גיאוגרפיה, כלכלה, אזרחות ועוד. 

  • השיעורים מתקיימים על ידי מורים מנוסים ומקצועיים. המורים נבחרו בפינצטה על ידי בית הספר בפינצטה, והם מוכרים כמורים טובים ומעולים שיודעים להכין את תלמידהם לבגרות בדרך הטובה ביותר. 

  • ליווי צמוד – נוסף לעזרה מהמורים, אתם מקבלים ליווי מצד יועצי לימודים יועצי מכללה וההנהלה, על מנת שתוכלו לבחור את הכיוון הלימודי שלכם בהצלחה. 

  • טכניקות ללמוד מנצחות – בחרשן מלמדים אתכם בעצם איך ללמוד: איך לנתח נתונים, איך לגשת אל כמויות אדירות של חומר, איך לשנן חלק מהחומר בעל פה ועוד. 

  • הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, מה שמקל על הריכוז ומאפשר למורים להעניק יחס אישי לכל אחד ואחד מהתלמידים. 

  • שיעורי עזר במקצועות כמו פיזיקה, אנגלית או מתמטיקה. 

  • הצלחתם לקבל מעל 90 בבחינת הבגרות? מגיע לכם פרס: החזר כספי חלקי על שכר הלימוד.

  • בחרשן לומדים את החומר העדכני ביותר לבחינות הבגרות.

  • מכינים אתכם לקראת הלימודים האינטנסיביים באקדמיה.

המתכון הוא עבודה קשה

כשלומדים לבחינות הבגרות, אין קיצורי דרך. אתם מקבלים את המורים הטובים ביותר ואת תכנית העבודה המתאימה לכם. כעת, מה שאתם צריכים לעשות הוא לתרום להצלחה האישית שלכם: לעבוד קשה, לעשות את כל שיעורי הבית ולהקדיש זמן ומאמץ כדי להגיע לציון המיוחל. כי בדיוק כשם שצריכים שניים לטנגו, גם אתם – ולא רק המורים – אחראיים להצלחה שלכם. מעבר לכך, חשוב לציין כי ביה"ס חרשן השלמת בגרויות אינו מקבל כל אחד לשירותיו. אם הנציגים רואים שהסטודנטים אינם יכולים לעמוד בעומס וביעדים, הם אינם מקבלים אותם. 

אך גם כאשר אתם עובדים קשה כדי להצליח בבחינות הבגרות, אל תשכחו להתאוורר מדיי פעם. שימו לב כי פעילות גופנית חשובה מאוד במהלך הלימודים. הקפידו לבצע אותה. כמו כן, לא יזיק לכם להיפגש עם חברים מדיי פעם, בייחוד אותם החברים שאתם אתם לומדים לבגרויות. כך תוכלו לחלוק זה עם זה כמה טיפים ללמידה טובה.

אז אם אתם רוצים להצליח בבחינות הבגרות ולא פוחדים מעבודה קשה, מקומכם עם ביה"ס חרשן השלמת בגרויות. פנו עכשיו כדי לקבל מידע נוסף.