אנקורי בגרויות ופסיכומטרי, אנקורי בגרויות, אנקורי השלמת בגרויות
בגרויות » מוסדות לימוד » אנקורי בגרויות ופסיכומטרי

אנקורי בגרויות ופסיכומטרי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
אנקורי בגרויות ופסיכומטרי
פרטי התקשרות
אנקורי בגרויות ופסיכומטרי
כתובת: סניפים ברחבי הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם

השלמת בגרויות באנקורי

אנקורי בגרויות הינו מוסד המתמחה בלימודי בגרויות ופסיכומטרי בכל הארץ. בית הספר מונה מספר סניפים ברחבי הארץ : נהרייה, חיפה, קריית ביאליק, כרמיאל, חדרה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד ובאר שבע.

רשת אנקורי הוקמה בשנת 1948 על כן למוסד ניסיון רב בלימודי פסיכומטרי ובחינות הבגרות. צוות המורים מקצועי, איכותי ובעל ניסיון רב בתחומי ההוראה השונים. התלמידים נהנים מחוויה לימודית מעניינית, תרגולים רבים ותגבורים, יחס אישי לכל אחד, מתקני לימוד נוחים ועוד כל זאת על מנת שיוכלו ללמוד באווירה נעימה והלמידה תהיה איכותית.

הקורסים מתעדכנים בהתאם לשינויים בבחינות השונות והמורים עושים הכול על מנת ללמד כמה שיותר זהה לבחינה עצמה. מומלץ לגשת לסניף המבוקש ולתאם פגישת ייעוץ המתאימה במיוחד למידות ולדרישות התלמיד.

חושב שאתה מתאים ללמוד באנקורי?רוצה לקבל מידע מקיף אודות הלימודים באנקורי בגרויות?השאר פרטים או התקשר ותקבל את כל המידע הדרוש איך להשלים בגרויות באנקורי.

צוות האתר מאחל לך בהצלחה.

טלפון 073-7323467

מאמרים אחרונים:
השלמת בגרויות ללוחמים ותומכי לחימה בכל המסגרות.
כל השיקולים שיש לקחת לפני שמחליטים לשפר בגרויות בחורף או בקיץ.
רוצים להשלים בגרויות אונליין? רוצים לעבור ללמוד לבגרות אונליין? באתר תמצאו את כל המידע המורחב על איך משלימים תעודת בגרות בתקופת הקורונה ומה האופציות שיש ללימוד אונליין.
רוצים לבחור מכון לבגרויות? הגעתם למקום הנכון.
מעוניינים להשלים 12 שנות לימוד בקלות? רוצים להשלים השכלה תיכונית? הגעתם למקום הנכון. פה תמצאו את כל המידע על זכאות וקריטריונים.