לימודי משפטים | לימודי משפטים לתואר ראשון
בגרויות » לימודים בישראל » לימודי משפטים

לימודי משפטים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי משפטים, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
מאיזה בגרות אתה הכי חושש?לימודי משפטים תואר ראשון

אחד מהתחומים הנחשקים ביותר בעולם האקדמאי הינו, ללא שום ספק, תואר במשפטים. כאשר מדובר בתואר ראשון למשפטים הביקוש להתקבל לתואר במוסדות האקדמאיים השונים הינו עצום. המטרה העיקרית של תואר בלימודי משפטים הוא להכשיר משפטנים. בוגרים של תואר זה מקבליםLL.B (תואר ראשון במשפטים). לאחר קבלת התואר, מי שיהיה מעוניין לעסוק בעריכת דין, יצטרך לעבור תקופת התמחות של שנה ובסיומה ייבחן בבחינות לשכת עורכי דין.

לעומת תארים במקצועות שונים, כשמדובר בתנאי קבלה לתואר בלימודי משפטים, מדובר בתנאי קבלה קשים במיוחד. לימודים אקדמיים בתחום משפטים דורשים מהסטודנט נתוני פתיחה גבוהים. כלומר, במרבית המוסדות האקדמאיים על מנת ללמוד משפטים, נדרש מהסטודנט להוציא בפסיכומטרי ציון של 700 ומעלה ולהיות בעלי ממוצע בגרויות מעל 90.
כאמור, ישנם מכללות עם תנאי קבלה נמוכים יותר ולשם קל יותר להתקבל.

זמן הלימודים לתואר במשפטים עורך כ- 3.5 שנים כאשר בתואר זה רוכשים הסטודנטים ידע בהתמודדות עם בעיות משפטיות שונות כמו למשל: דיני עונשין, דיני קניין, דיני נזקין, דיני חוזים, משפט חוקתי ונושאים נוספים. אז למי מתאימים לימודי משפטים? ובכן, סטודנט שמעוניין ללמוד משפטים צריך להיות מודע לכך שתואר זה מצריך עבודה רבה מחוץ לשעות הלימודים, למידת חוקים שיש להכיר בעל פה, הבנה אופקית ורחבה של חומר הלימוד, פסקי דין אותם יאלץ הסטודנט ללמוד ולנתח בצורה לוגית וכמויות גדולות של מבחנים ועבודות אותם יצטרך להגיש. כאמור, מקצוע כמו למידת משפטים מתאים לאדם שמעוניין בסופו של דבר לעבוד בעריכת דין.

המרכז האקדמי כרמל מספק את אחד המוסדות הנהדרים בישראל להשכלה גבוהה. במרכז האקדמי כרמל ניתן ללמוד מגוון רחב של מקצועות וכמובן גם לעשות תואר במשפטים כשתנאי הקבלה הם: ציון פסיכומטרי של 700 ומעלה וציון משוכלל של 90 בבחינות הבגרות. מכללת שערי משפט  הוד השרון נחשבת כאחת המכללות המובילות ביותר כיום בישראל ללימודי משפטים. על מנת להתקבל וללמוד במוסד אקדמי זה יש צורך לעבור את מבחני הקבלה של המכללה כמו למשל: לעבור בחינת מיון בעברית, תעודת בגרות עם ממוצע של מעל 90, אנגלית 4 יחידות עם ממוצע ציונים של 70 ומעלה ולהיות בעלי תעודת סיום מכינה קדם אקדמאית ממוסד לימודי מוכר כשאין חובה לעבור מבחן פסיכומטרי על מנת להתקבל. כל מוסד אקדמאי הינו בעל מבחני קבלה שונים בהתאם לחשיבות האקדמיה בארץ וגודלה.

תואר במשפטים נחשב כאחד מהתארים הנחשקים והיוקרתיים שיש בארצנו. למדינת ישראל כיום יש את מספר עורכי הדין הגבוה ביותר בעולם ביחס לגודל האוכלוסייה כמובן. נתון זה אינו מרתיע אף סטודנט שמעוניין גם הוא להיכנס למעגל שומרי החוק והאכיפה הטובים והמבוקשים ביותר בארצנו. על מנת לבחור את המוסד המתאים לך ביותר יש לוודא שתוכנית הלימודים אכן מספקת את התכנים החשובים של תואר זה ואף לעשות השוואת מחירים בין מוסדות אקדמאיים שונים.

 

מאמרים אחרונים:
כל המידע על לימודים בישראל
מחפשים מידע על קורס פסיכומטרי בירושלים והסביבה? אתר בגרויות מרכז לכם את כל הפרטים במקום אחד גם על פסיכומטרי בבית שמש והסביבה.
מחפשים מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי באזור חיפה? הצוות של אתר בגרויות ישמח לעזור לך
השלמת בגרות באנגלית בעפולה
השלמת בגרות באנגלית בבאר שבע