קורס sap

קורס sap

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס sap, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי sap

בעידן הטכנולוגי, כל חברה רצינית מתנהלת באמצעות מערכות ממחושבות מתוחכמות המופקדות על ניהול המידע הארגוני בחברה. מערכת ה SAP נחשבת למתקדמת מאד בתחומה, ולכן אנשים רבים המתעניינים בתחום פונים ללימודי קורס SAP .
מערכת SAP היא מערכת מידע משולבת לניהול ארגוני הנמצאת בשימושן של חברות רבות בישראל. מערכת זו עוסקת בכל רמות ומחלקות הארגון: תחום הפיננסים, תפעול, משאבי אנוש, אדמיניסטרציה, ייעוץ ועוד. מכיוון שמערכת זו הינה מורכבת ומתוחכמת במיוחד, נדרש ידע רב על מנת לתפעל אותה. ידע זה ניתן לרכוש בקורסי SAP במכללות ובתי הספר השונים בארץ כמו: בי"ס ג'ון ברייס הדרכה, מכללת הדסה בירושלים, הטכניון בחיפה ועוד.
קורסי SAP מכשירים אנשים להיות מדריכי SAP אשר יודעים איך להטמיע את המערכת ולתפעל אותה. 
הלימודים בקורס SAP הינם מורכבים ואינטנסיביים, אלה לא לימודים פשוטים, אך בוגרי קורס SAPיכולים להשתלב במקצוע מבוקש ונדרש בחברות גדולות רבות.
מטרתו של קורס SAP היא, כאמור, להכשיר אנשים להיות מדריכים מקצועיים בתחום בכדי שיוכלו להתקין ולתפעל את מערכות ה SAP באופן הטוב והמקצועי ביותר. אנשים הלומדים קורס SAP , רוכשים ידע תיאורטי לצד הכשרה מעשית בכל הקשור בהטמעת, הפעלת ותחזוקת מערכות ה SAP.
חשוב להבין כי מערכת ה SAP משלבת בתוכה ניהול תחומים רבים במסגרת מחלקות החברה כמו: לוגיסטיקה, שיווק, פיננסים, משאבי אנוש, ועוד), יש להבין כיצד פועלים תחומים אלו ואחרים בחברה עצמה על מנת להתאים את המערכת באופן ספציפי לחברה.
בתוך קורס SAP נלמדים נושאים כלליים, כאשר ישנה אפשרות ללמוד קורסי המשך בנושאים ספציפיים כמו לוגיסטיקה, משאבי אנוש וכד'. 
הנושאים הנלמדים בקורס SAP הם: סקירה והיכרות עם המודולים השונים והמגוונים במערכת (למשל – PM PS MM SD , ועוד), תהליכים המתרחשים בין המודולים השונים, מבנים ומאפייני הפתרונות במערכת, מבוא לתכנות ב- SAP , מסדי נתונים ודוחו"ת, חידושים בתחום ועוד ועוד.
קהל היעד המרכזי של קורסי SAP הוא למעשה אנשים אשר יש להם ניסיון כלשהו בעבודה עם מערכות הפעלה שונות, וכן למתכנתים בשפות שונות כ JAVA . בנוסף, גם אנשי מחשבים ואנשי מערכות מידע מתחומים שונים, מהווים קהל יעד עבור קורסי SAP . ישנם מקרים בהם ניתן ללמוד קורס SAP גם ללא ידע מוקדם.
משך הזמן של קורס SAP משתנה ממוסד למוסד ומבית ספר לבית ספר ותלוי בגורמים שונים, אולם מרבית הקורסים מתקיימים על פני מספר חודשים וכוללים בין 200 ל 500 שעות לימוד אקדמאיות.
במשך הלימודים נדרשים הסטודנטים ללמוד חומר עיוני ולהיבחן עליו ולהגיש עבודת גמר בתום הלימודים.
קורס SAP , הוא אומנם קורס מורכב ומתאים בייחוד לאנשים ספציפיים, אך הוא מפתח להצלחה בעולם בו בוגרי קורס SAP , משתלבים בתפקידי מפתח כמדריכי SAP בחברות רבות ובתחומים מגוונים.