קורס וובמאסטר, כמה עולה להירשם לקורס וובמאסטר?
בגרויות » לימודים בישראל » קורס וובמאסטר

קורס וובמאסטר

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס וובמאסטר, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

קורס וובמאסטר - לנהל אתרים ברמה גבוהה

קורס וובמאסטר זה התחום בשבילך אם תחום האינטרנט מושך אותך ותמיד רצית לדעת כיצד לבנות ולנהל אתר בצורה הטובה ביותר, מקומך ללא ספק בקורס וובמאסטר. היום כל חברה ואין זה משנה גודלה, זקוקה למנהל אתר. בקורס וובמאסטר תוכל להכיר את טכנולוגית ה-WEB , לרכוש ידע וללמוד כיצד לנהל אתרים, ללמוד את כלי ניהול התוכן וללמוד באופן מעמיק על ניהול ידע ארגוני ועל אבטחת מידע.

היכן ניתן ללמוד קורס וובמאסטר?

ניתן ללמוד קורס מסוג קורס וובמאסטר במוסדות האקדמאיים הבאים: מכללת הי-טק, מכללת סלע, מדיאטק הייטק, נשיא טכנולוגיות – המכללה לגרפיקה והייטק ועוד מוסדות אקדמאיים נוספים.

האם צריך רקע בכדי להתקבל?

ובכן, רבים נוטים לחשוב שתנאי הקבלה לקורס מסוג קורס וובמאסטר מצריך רקע של שנים במחשבים אך תנאי הקבלה אינם כה קשיים ואינם קפדניים כפי שחושבים. תנאי הקבלה כוללים בין היתר: אנגלית ברמה טובה, הכרת תוכנית ה-windows  ברמה טובה, יכולת קריאה טובה בשפה האנגלית, היכרות עם סביבת האינטרנט תוך כדי ידע ושימוש בגוגל וכמובן בכדי להתקבל לקורס וובמאסטר יש לעבור ראיון אישי.

כאמור, קורס וובמאסטר מתאים בעיקר לאנשים שמעוניינים להגדיל את הידע שלהם בכל הקשור באינטרנט ומעוניינים להכשיר את עצמם למנהלי אתרים על מנת להשתלב בארגונים ובחברות שונים שהינם בעלי אתרי אינטרנט דינאמיים וגדולים. אדם שסיים קורס וובמאסטר יוכל גם להשתלב בין היתר בחברות שעוסקות בהקמה של ניהול אתרי תוכן ומסחר.

תכנים של קורס וובמאסטר

אז מה לומדים בקורס וובמאסטר? ובכן, התכנים של קורס וובמאסטר הינם תכנים מעניינים ומאתגרים. בקורס זה תלמדו שליטה וניהול של קבצים בשרתי האינטרנט, שפת HTML  , שימוש ב-visual studio  , עיצוב אתרים על ידי התוכנה –flash , ידע בסיסי ב-css , ידע בסיסי ב-java/script . אורכו של קורס מסוג קורס וובמאסטר הוא כשנה פחות או יותר ועלותו בסביבות ה15 אלף ₪.

מה לבדוק לפני תחילת הקורס.

לפני תחילתו של כל קורס ובעיקר קורס מסוג קורס וובמאסטר חשוב לערוך השוואת מחירים בין המוסד האקדמאי בו אתם מעוניינים ללמוד לבין מוסד אקדמאי אחר. חשוב לזכור שישנם מוסדות אקדמאיים שמציעים מבצעים לנרשמים. כמו כן, אל תשכחו לברר את הדבר החשוב ביותר: האם מרצים של קורס זה הינם בעלי ניסיון? ניסיון של המרצים ימקד אתכם בדברים החשובים ביותר ויכין אתכם לבעיות ותקלות אשר צפויות להיות לכם בעתיד בעבודות השונות.

לסיכום.

כולנו כבר יודעים שבשנות ה-2000 המדיה בעלת ההשפעה החזקה ביותר הינה מדיית האינטרנט. אתרי האינטרנט הפכו לכלים שיווקים מדהימים בעלי השפעה עצומה. אתרי אינטרנט בעצם משמשים כרטיסי ביקור שפונים לגולשים שמגיעים ומתעניינים אודות האתר ותכניו השונים.

מדיית האינטרנט אשר הולכת ומתפתחת שמה דגש על הנגישות והשימושיות של המשתמש, דגש על עיצוב האתר, וידיאו, מוזיקה באתר, אפליקציות וכאמור גם על יצירה ופיתוח תמידי סביב גלישה נעימה, נוחה ודינאמית באתר. התמחות בבניית וניהול אתרים בעצם תאפשר לך להצליח לפתח קריירה ברמה גבוה, קריירה מעניינת ומאתגרת אשר הביקוש לה אף פעם לא פוסק.