קורס ccna

קורס ccna

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס ccna, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי ccna

מחשבים ורשתות תקשורת מהווים היום חלק בלתי נפרד מארגונים בסדרי גודל שונים.  מסיבה זו נוצר ביקוש גדול למומחים בתחום ניהול, אחזקה ותכנון של רשתות תקשורת ומחשבים.קורס CCNA הוא קורס שמבוסס על תוכנית הלימודים להסמכה לתעודת CCNA של חברת סיסקו. חברת Cisco היא אחת מחברות התקשורת המובילות בעולם, הן בציוד התקשורת המתוחכם שלה והן בקביעת סטנדרטים בנושא, והקורס מעניק הכרות מעמיקה עם מגוון הטכנולוגיות הבסיסיות והמתקדמות בעולם התקשורת היום.
בטכנולוגיות של סיסקו משתמשים בכל רחבי תבל והציוד שלה נפוץ בארגונים רבים בארץ ובעולם.  ארגונים רבים מבקשים גם לשדרג את סביבות העבודה הממוחשבות שלהם, ולאור זאת קיימת דרישה מתמדת לאנשי תקשורת מנוסים, המסוגלים לתת פתרונות תקשורת לפי הסטנדרטים המובילים הללו 

קורס CCNA הוא קורס ההכשרה הבסיסי של חברת סיסקו ומטרתו להקנות את הידע הדרוש לצורך  תפעול, הגדרה, התקנה ותיקון רשתות משולבות מתגים ונתבים. הקורס הינו אוניברסלי ומאפשר ליישם את הידע הנרכש בסביבות מבוססות טכנולוגיות רשת של יצרני חומרה ותוכנה שונים, ללא תלות במערכת הפעלה או תוכנה ספציפית.
הקורס מיועד לסטודנטים חדשים או  ותיקים בעלי רקע קודם בטכנולוגיה, או  לאנשי מחשבים, טכנאים, מנהלי רשת ואנשי תמיכה טכנית שרוצים לרכוש ידע תיאורטי ומעשי ברשתות תקשורת. הקורס מיועד גם לאנשי מכירות, מנהלי תיקי לקוחות, מנהלי צוותי מכירות, תחום התקשורת, מנהלי פיתוח עסקי, ומנהלי רכש והדרכה . 
הלימודים בקורס כוללים טיפול בהתקנה, הגדרה, תיפעול ואיתור תקלות של רשתות משולבות נתבים ומתגים, כולל יישום ובדיקת הפעלה של חיבורים לאתרים מרוחקים ברשת מרחבית (WAN), פרוטוקולי IP , הגדרות VLAN , ונושאים נוספים. הלימודים כוללים תרגול  ומעבדות ליישום הנרכש בקורס. 
הקבלה לקורס  מותנית בראיון אישי, ושליטה בקריאת חומר מקצועי טכני בשפה האנגלית (כיוון שמבחן  המעבר הינו באנגלית). כמו כן, נדרשת שליטה טובה ביישומי המחשב ותפעולו וכן ידע בשפות תכנות, ומערכת הפעלה - חלונות.

הקורס  נמשך בין 100 ל-240  שעות אקדמיות. מומחים המחזיקים תעודות הסמכה של קורסCCNA של סיסקו יכולים להשתלב במגוון תפקידים, כגון טכנאי רשתות, מנהל רשת, איש , או יועץ תקשורת באירגונים . 
קיימות מכללות רבות בישראל בהן ניתן ללמוד קורס CCNA ובכל אחת מסלול לימודים שונה מעט  מהשנייה, והיקף הלימודים משתנה ממכללה למכללה וזאת בהתאם לכמות חומר הלימוד , אך חשוב לבחור קורס CCNA בו תכני הלימוד הם מקיפים ורבים והמורים הם בעלי ותק בתחום הציוד של מערכות סיסקו.


בסוף הקורס מתקיימים  מבחן עיוני ומעשי על כל הנושאים שנלמדו , ומתקבלת תעודת סיום של קורס ניהול רשתות תקשורת של חברת סיסקו. בנוסף יוכל התלמיד יכול לגשת לבחינת הסמכהCCNA 640-802 – של  לשם קבלת תעודה בינלאומית של חברת סיסקו .