קורס ccnp

קורס ccnp

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס ccnp, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

מה הוא קורס CCNP ?

קורס  CCNP (Cisco Certified Network Professional) הינו קורס מקצועי שמטרתו להכשיר את תלמידיו בתחום ניהול רשתות. קורס זה הינו מובנה ע"פ הדרכתה והסמכתה של חברת Ciscoהעולמית שמהווה כיום את המתחרה מספר אחת לחברת Microsoft .
קורס הCCNP  הינו שלב חשוב ולרוב השלב הבלעדי הנחוץ לקראת בחינות ההסמכה של חברת סיסקו אשר מסמיכה מטעמה טכנאים להפעיל את הרשתות אותן היא מפתחת ברחבי בעולם. קורס הCCNP כולל שילוב בלעדי של תיאוריה ופרקטיקה, וחובק בחיקו התנסות מעשית בתנאי מעבדה מתקדמים.
חשוב לזכור כי קורס הCCNP מבטיח כמעט במאת האחוזים את הצלחת המועמדים במבחני חברת סיסקו, אשר ההצלחה בהם מצידה מבטיחה תעודת עבודה בינלאומית ואיתה הזדמנות יוצאת דופן לעבודה בתחום ניהול רשתות בכל רחבי העולם. 
מעט על חברת Cisco ?
חברת סיסקו הינה חברה אמריקאית בעלת תפוצה בינלאומית ומרכזי למידה ועבודה ברחבי הגלובוס אשר מתכנתת, בונה, מפעילה ומשרתת רשות תקשורת, קול ווידאו, כולל מוצרי חומרה ותוכנה בשמה. 
בשנים האחרונות מהווה חברת סיסקו את אחת הספקיות הגדולות ביותר בעולם למוצרי  Voice Over IP)VoIP ). בשל כך, סיסקו אלמנטרית בחשיבותה לתחום העברת מדיות שונות ברשת. 
 למי מיועד קורס CCNP ?
קורס זה נועד לכל אדם בעל הסמכה קודמת מסוג CCNA אשר בכוונתו לגשת למבחני ההסמכה של חברת סיסקו ובכך לקדם את תחום התמחותו בניהול רשתות (בין אם רשתות נתונים – databaseאו רשתות תקשורת- network ).
בנוסף להסמכת CCNA מוקדמת, נדרשים באי קורס הCCNP להדגים אנגלית טכנית ברמה גבוה שכן מבחני החברה נעשים גם הם באנגלית ועל כן גם הקורס עצמו מושטת על מינוחים בלועזית.
משך הקורס ואופיו?
בדומה למבחן סיסקו עצמו, קורס הCCNP מחולק לארבע מודולים. לכל אחד מן המודולים הנלמדים מוקדשים שמונים שעות לימוד אקדמיות. בשל התאמתו למבחן ההסמכה, נוגע הקורס באופן יסודי בכל אחד מסוגי הרשתות עליהם יבחנו התלמידים ומגדיל להעמיק ולהדגים כל אחד מאלה כך שהתלמידים מקבלים התנסות מעשית של ממש ברשתות השונות.
רוב קורסי הCCNP , כיוון שנועדו בעיקרם לאנשים העובדים במהלך שעות היום וברוב ימות השבוע, מובנים כך שמתקיימים בשעות הערב ובמתכונת דו שבועית. 
קורס הCCNP מבקש לכסות את נושאים הבאים: הקמת ותחזוק רשתות התקשורת, אבטחת רשתות מרוחקות (WAN ), שימוש במתגים מסוג 4 בתוך רשתות תקשורת ומידע, ואופני תמיכה, מתן מענה לשאלות ותלונות אפשריות בכל סוגי הרשתות.  
מה קורה עם סיום הקורס?
כשם שמבחני סיסקו מחולקים לארבעה מודולים, כך גם קורסי הCCNP מחולקים לארבע תתי נושאים אשר נלמדים בנפרד אחד מהשני ובאופן הדרגתי. עם סיום הלימוד של כל אחד מהמודולים, לאחר שעבר התלמיד מבחן פנימי של הקורס בהצלחה, הוא יישלח להיבחן על אותו המודול בחברת סיסקו. הרעיון הוא שהתקדמותו של התלמיד בקורס מותאמת להתקדמותו מול החברה הבוחנת אשר מנפיקה לבסוף את ההסמכה. כך בסופו של תהליך הקורס יהיה התלמיד בעצם בוגר לא רק של הקורס אלא של חברת סיסקו ומורשה מטעמה להפעיל את מערכותיה.