קורס וורד

קורס וורד

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס וורד, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי וורד

כל עסק שמכבד את עצמו עובד כיום עם תוכנת אופיס. מדובר על תוכנה מסית מייקרוסופט ובה סוגים שונים של תוכנות ניהול משרדיות ובניהן תוכנת וורד, תוכנה זו היא תוכנה עם תכונות משופרות אשר מסייעות ליצור, לערוך ולגשת אל מסמכים מכל מקום אפשרי.

אנשים רבים אשר מעוניינים להשתלב בתפקידים שונים ולהתקבל לעבודות שונות ולהם אין ידע בתוכנה זו צריכים לעבור קורס וורד כדי להגדיל לעצמם את הסיכויים להתקבל לעבודות רבות וכדי להבטיח לעצמם התנהלות איכותית במסגרות עבודות קיימות אשר מחייבות הבנה בתוכנות אלו.

לקורס יש כמה מטרות : לתת לתלמידים ידע שימושי בהפעלה של תוכנת וורד אשר כוללת את השימוש בכל הכלים של התוכנה, לתת לתלמידים הכשרה בטיפול בתקלות שונות בתוכנה ולתת להם את האפשרות לעשות שימוש נרחב בתוכנה שכן מרבית האנשים אשר עושים בה שימוש למעשה משתמשים בחלק זעיר ממנה.

מה לומדים במסגרת קורס וורד ?

במסגרת קורס וורד לומדים על כלים ותכונות שונות של הוורד. בתחילה למדים על המבנה הבסיסי של הוורד, על בחירת טקסט, פיסקה, קטע נבחר או מילה. למדים גם כיצד יש להוסיף תאריך, למחוק, להקליד, להוסיף תמונות ושאר אובייקטים כגון החלפת שפה ובדיקת איות. למדים כיצד לעשות שימוש באינדקס ומפתחות, כיצד לטפל בקבצים ובשאר פעולות סטנדרטיות כגון טיפול בגופנים שונים, אבטחת מסמכים בוורד, יצירת מסמך ושמירתו, עיצוב מסמך, גבולות, תיקון שגיאות אוטומטי, הגנה באמצעות הצפנה, פתיחת מסמכים על פי הרשאות דיגיטאליות, חיפוש והחלפת טקסט, הדפסת מסמך, הדבקות, שימוש בכותרות, שינוי סרגל הכלים ועוד.

אין דרישות קדם ללימודים אלו וזאת משום שמדובר על קורס העשרה בלבד, בגלל סיבה זו בדיוק אין גם תעודה בסיום הלימודים ולמעשה מי שהולך ללמוד במסגרת זו עושה זאת כדי לשפר את יכולותיו במסגרת המשרד או כי להבטיח לעצמו יותר אפשרויות כאשר הוא מחפש עבודה. הקורס אורך כ – 10 מפגשים ועלותו נעה בין 1,000 ל – 3,000 שקלים. הדרישה היחידה טרם הלימודים היא שלכל תלמיד יהיה מחשב ועליו תהיה מותקנת תוכנת וורד.

את הקורס ניתן ללמוד במסגרת פרטית בבית או במסגרת של בית ספר, בו ניתן ללמוד בקבוצות. רוב הלימודים בבית הספר מתבצעים במעבדת מחשבים כאשר לכל תלמיד יש מחשב אישי עליו הוא עובד. הקורס מורכב מתרגולים רבים ומפתרון בעיות שהמורה מציב בפניהם.

ומהו קורס וורד מקצועי ?

אנשים אשר מעוניינים להכיר את תוכנת וורד בצורה מקצועית (בדרך כלל לצרכי עסקים) יכולים ללמוד במסגרת קורס וורד מקצועי. קורס זה הוא קורס מקצועי לכל דבר והוא כולל בחינות הסמכה מטעם מייקרוסופט. לחברת מייקרוסופט 2 הסמכות ובשתיהן ידע מעמיק ומקיף במיוחד בתוכנה. לימודים אלו מתאימים במיוחד לאנשים שעובדים עם מערכות מידע, הוא גם מתאים לסטודנטים שלומדים מערכות מידע.