קורס mcse

קורס mcse

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס mcse, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי mcse

אם אתם שוקלים ללמוד קורס מחשבים רצוי שתלמדו את קורס MCSE ומדוע? ובכן, רוב החברות והארגונים העסקיים בארץ משתמשים במערכת של MCSE . רשת מערכת זו מקשרת בעצם בצורה יעילה ואפקטיבית יותר בין חברי הארגון השונים.

קורס MCSE הינו קורס שמכשיר בצורה יוצאת מן הכלל מהנדסי מערכות רשתות אשר מוסכמים לפיתרון בעיות ולהתקנת מערכות מרושתות. קורס זה הינו כפוף לחברת מיקרוסופט ומהווה כהכנה לבחינות רבות שנערכות מטעם החברה העולמית מיקרוסופט.

מה בעצם לומדים בקורס MCSE ?

ובכן, בקורס MCSE נושאי הלימוד והיקפו של הקורס הינם משתנים וכל זה נעשה בהתאם למוסד הלימודים בו תבחרו ללמוד. אלו הם הקורסים שבדרך כלל נכללים בקורס MCSE : מבוא למערכת ההפעלה של מיקרוסופט,windows xp   וכמובן גם vista . כמו כן נלמדים נושאים של תכנון והקמה של שרתים ורשתות, מבוא לרשתות ותשתיות של רשת מחשבים ותקשורת מחשבים, פרויקט גמר מעשי – הקמה וניהול רשת.

כאמור, בקורס זה נלמדים נושאים מרכזיים של עיצוב ותחזוקת רשתות 2003 מרחביות, מוצרים נלווים, חומרה HARDWARE , ניהול משאבים, ניהול משתמשים ותכנות באמצעות של GPO , סדנה אשר עוסקת ברשתות ניהול וכמובן גם ביישום ותיקון תקלות ועוד נושאים רבים נוספים.

קהל היעד, משך הקורס ותנאי הקבלה.

אורכו של קורס מסוג MCSE משתנה בהתאם לרמת המקצועיות של הקורס, כלומר, אם הקורס מקצועי ונלמד במוסד אקדמאי נחשב משך הקורס יהיה ארוך יותר ויסודי יותר. בדרך כלל קורס מסוג זה נמשך כבין ארבעה חודשיים ועד לשנה וחודשיים.

קהל היעד של קורס MCSE משתנה, כלומר, ניתן למצוא מתחילים שמתעניינים בקורס מסוג זה ואין להם כל ידע בתחום בפרט ובכלל בתחום המחשבים. ישנו קורס MCSE למתקדמים שקורס זה פונה בעיקר לאנשים שמגיעים מהתחום, בעלי רקע במערכות הפעלה, אנשים שמבינים כיצד לפתור תקלות בתוכנה וחמורה וכמובן לבעלי קורס "תחזוקת מחשבים אישיים".

דרישות הקבלה לקורס MCSE  הינן דרישות בסיסיות על מנת להצליח בקורס ולהתקדם בו: אנגלית ברמה גבוהה, מעבר ראיון אישי שנערך במבחני קבלת הקורס וכמובן גם מעבר של מבחן התאמה.

היכן ניתן ללמוד קורס MCSE ?

רבים תוהים היכן ניתן ללמוד קורס מסוג MCSE ברמה גבוה ומבטיחה. ובכן, ניתן ללמוד קורסMCSE בכל מיני מוסדות אקדמאיים כמו למשל: מכללת רמת גן, מכללת נשיא טכנולוגיות, המכללה המשותפת, חיפה-טק, מכללת HACKERU  ועוד מוסדות אקדמאיים נוספים.

אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הקורס מדהימות כשבוגרי קורס MCSE יקבלו הסמכה מטעם המוסד הלימודי בו למדו וגם הסמכה מטעם חברת מיקרוסופט. בסיום קורס זה יזכו הבוגרים להשתלב בארגונים וחברות שונות בארץ שעוסקים בעיקר בתחום המחשבים וללא בוגרי קורסים מסוג זה לא יוכלו בעצם להתקיים.

החלטתם שאתם רוצים להתחיל ללמוד את תחום המחשבים? בואו להכיר את רשתות המחשב ומערכות ההפעלה השונות. על ידי בחינה עמוקה של סגל המרצים, השוואת מחירים והאם בוגרי קורס קודמים אכן מרוצים מהמוסד האקדמאי בו אתם שוקלים ללמוד, תוכלו להכיר עולם מדהים, בעל אפשרויות תעסוקה רבות שיהפכו אתכם לחובבי מחשב מושבעים.