קורס qa

קורס qa

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס qa, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
מאיזה בגרות אתה הכי חושש?קורס בודקי תוכנה

עולם ההייטק הוא עולם העוסק ומתנהל בעיקר בתחומים של מיחשוב, תעשיות, תוכנות וחומרות שונות. אי לכך, בדיקות תוכנה הפכו להיות מקצוע משמעותי, מרכזי ומבוקש ביותר בתחום ההייטק. קורס QA   הוא קורס אשר מטרתו היא הכשרת אנשים בתחום של בדיקות תוכנה.

כיום, תחום בדיקות התוכנה הוא תחום חשוב מאד בכל מה שקשור לתהליכי פיתוח מוצרים וניהול פרוייקטים. בוגרי קורס QA , שהם בעצם אנשי מקצוע הנקראים אנשי SQA , הינם בעלי האחריות על אבטחת איכות התוכנה בחברה או בארגון. אנשים אלו עוסקים בכל התהליכים החשובים והדחופים של פיתוח תוכנה ומוצרים בחברה, הן בחברות סטארט אפ והן בחברות מבוססות.

המשקל הרב שיש בחשיבותן של בדיקות התוכנה טמון בצורך במניעת תקלות לכל אורך תהליך הייצור של התוכנה. בדיקות תוכנה יסודיות עשויות לחסוך כסף ומשאבים מרובים לחברה. מנגנוני בדיקות התוכנה נחשבים מנגנונים מורכבים מאד ויש צורך באיש מקצוע שיבצע את הבדיקות באמצעות שימוש במנגנונים אלו. איש QA צריך להפעיל שיקול דעת, מיומנות ותשומת לב בעבודתו, אשר כל אלו נרכשים במהלך קורס QA וכמובן מההתנסות בשטח.

איש QA הינו בעל תפקיד מרכזי ואחראי על נהלי עבודה, עבודה מול כלי פיתוח קיימים וחדשים, תהליכי התיכנון, הביצוע והבקרה של כל תחום האיכות בחברה, איסוף וניתוח הנתונים וכמובן תכנון וביצוע בדיקות תוכנה.

קורס QA עוסק בשלב הראשון בתכנים הבאים: 
לימודי תוכנה – מחזור החיים של התוכנה, כיצד היא פועלת, מה תכליתה.
מערכות הפעלה – כיצד הן עובדות.
הכרת סביבות פיתוח – JAVA , פרל, VB.NET , ועוד.
הכרת ושימוש בבסיסי נתונים – אוראקל, שפת UML ועוד.

בשלב השני לומדים הסטודנטים אודות בדיקות תוכנה מתקדמות ומבחני ההסמכה. הנושאים בשלב זה כוללים: 
מתודולגיות בדיקות תוכנה.
ביצוע בדיקות – כיצד ובאילו כלים.
התנסויות בשטח הכוללות כתיבת מסמכי ודוחות בדיקות, הרצת בדיקות מסוגים שונים, עבודה עם רשתות ופרוטוקולי רשתות, ניתוח סיכונים וכתיבת עבודת גמר.

על מנת ללמוד קורס QA נדרש ידע בסיסי בתכנות ומתאים לאנשים מעל גיל 18 המעוניינים להשתלב בעולם ההייטק. קורס QA אורך כחצי שנה וניתן ללמוד אותו במגוון בתי ספר ומכללות ברחבי הארץ כמו: בית ספר ג'ון ברייס הדרכה, מכללת סלע ומכללת רמת גן.

קורס QA הוא קורס במהלכו לומדים ומיישמים פרוצדורות שונות של בודקי תוכנה. בוגרי קורס QAמקבלים ידע רב והכשרה מעשית בתחום המאפשרים להם, בזמן קצר יחסית, להתמקצע בתחום המחשבים ולהשתלב בתחום ההייטק.

מאמרים אחרונים:
כל המידע על לימודים בישראל
מחפשים מידע על קורס פסיכומטרי בירושלים והסביבה? אתר בגרויות מרכז לכם את כל הפרטים במקום אחד גם על פסיכומטרי בבית שמש והסביבה.
מחפשים מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי באזור חיפה? הצוות של אתר בגרויות ישמח לעזור לך
השלמת בגרות באנגלית בעפולה
השלמת בגרות באנגלית בבאר שבע