בדיקות תוכנה qa | קורס בדיקות תוכנה | קורס qa אונליין
בגרויות » לימודים בישראל » קורס בדיקות תוכנה qa אונליין

קורס בדיקות תוכנה qa אונליין

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס בדיקות תוכנה qa אונליין, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

כל המידע על לימודי בדיקות תוכנה qa אנליין

קורס בדיקות תוכנה qa אונליין יכול להיות כרטיס הכניסה שלך לעולם ההייטק שהוא עולם העוסק ומתנהל בעיקר בתחומים של מיחשוב, תעשיות, תוכנות וחומרות שונות. אי לכך, בדיקות תוכנה הפכו להיות מקצוע משמעותי, מרכזי ומבוקש ביותר בתחום ההייטק. קורס בודקי תוכנה qa אונליין הוא קורס אשר מטרתו היא הכשרת אנשים בתחום של בדיקות תוכנה.

כיום, תחום בדיקות התוכנה הוא תחום חשוב מאד בכל מה שקשור לתהליכי פיתוח מוצרים וניהול פרוייקטים. בוגרי קורס בדיקות תוכנה qa , שהם בעצם אנשי מקצוע הנקראים אנשי SQA , הינם בעלי האחריות על אבטחת איכות התוכנה בחברה או בארגון. אנשים אלו עוסקים בכל התהליכים החשובים והדחופים של פיתוח תוכנה ומוצרים בחברה, הן בחברות סטארט אפ והן בחברות מבוססות.

המשקל הרב שיש בחשיבותן של בדיקות התוכנה טמון בצורך במניעת תקלות לכל אורך תהליך הייצור של התוכנה. בדיקות תוכנה יסודיות עשויות לחסוך כסף ומשאבים מרובים לחברה. מנגנוני בדיקות התוכנה נחשבים מנגנונים מורכבים מאד ויש צורך באיש מקצוע שיבצע את הבדיקות באמצעות שימוש במנגנונים אלו. איש QA צריך להפעיל שיקול דעת, מיומנות ותשומת לב בעבודתו, אשר כל אלו נרכשים במהלך קורס בודקי תוכנה qa וכמובן מההתנסות בשטח.

איש QA הינו בעל תפקיד מרכזי ואחראי על נהלי עבודה, עבודה מול כלי פיתוח קיימים וחדשים, תהליכי התיכנון, הביצוע והבקרה של כל תחום האיכות בחברה, איסוף וניתוח הנתונים וכמובן תכנון וביצוע בדיקות תוכנה.

קורס QA אונליין עוסק בשלב הראשון בתכנים הבאים: 
לימודי תוכנה – מחזור החיים של התוכנה, כיצד היא פועלת, מה תכליתה.
מערכות הפעלה – כיצד הן עובדות.
הכרת סביבות פיתוח – JAVA , פרל, VB.NET , ועוד.
הכרת ושימוש בבסיסי נתונים – אוראקל, שפת UML ועוד.

בשלב השני לומדים הסטודנטים אודות בדיקות תוכנה מתקדמות ומבחני ההסמכה. הנושאים בשלב זה כוללים: 
מתודולגיות בדיקות תוכנה.
ביצוע בדיקות – כיצד ובאילו כלים.
התנסויות בשטח הכוללות כתיבת מסמכי ודוחות בדיקות, הרצת בדיקות מסוגים שונים, עבודה עם רשתות ופרוטוקולי רשתות, ניתוח סיכונים וכתיבת עבודת גמר.

על מנת ללמוד קורס בודקי תוכנה qa נדרש ידע בסיסי בתכנות ומתאים לאנשים מעל גיל 18 המעוניינים להשתלב בעולם ההייטק. קורס בודקי תוכנה qa אורך כחצי שנה וניתן ללמוד אותו במגוון בתי ספר ומכללות ברחבי הארץ כמו: בית ספר ג'ון ברייס הדרכה, מכללת סלע ומכללת רמת גן.

קורס בדיקות תוכנה qa אונליין הוא קורס במהלכו לומדים ומיישמים פרוצדורות שונות של בודקי תוכנה. בוגרי קורס בודקי תוכנה qa מקבלים ידע רב והכשרה מעשית בתחום המאפשרים להם, בזמן קצר יחסית, להתמקצע בתחום המחשבים ולהשתלב בתחום ההייטק.

בסופו של דבר גם מעניין אותנו כמה עולה קורס בדיקות תוכנה ומה המחיר ועל מנת לעזור לכם להגיע לתוצאה הנכונה וגם לבחור מחיר קורס שווה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל שאלה.