קורס אקסל | לימודי אקסל

קורס אקסל

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס אקסל, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי אקסל

סביבת העבודה של אופיס היא מהחשובות שבתוכנות המחשב בימינו. תוכנות אופיס השונות מבית מיקרוסופט Microsoft Office) ), ביניהן אקסל, ורד ופאוורפוינט, הינן בשימוש יומיומי תדיר כמעט בכל משרד, בית עסק או ארגון במשק המודרני. 
תוכנת אקסל של אופיס חשובה במיוחד לניהול רישומים כפסיים, לרבות חישובי הכנסות כנגד הוצאות, רישום אלפביתי, מספרי או רנדומלי של ספקים, לקוחות, מוצרים, טלפונים, כתובות, רישום כמותי וכו' וזאת בשל ממשקי הטבלה והגרף שהיא מאפשרת.
בשל הביקוש הרב ללימוד תוכנת אקסל פתחו בשנים האחרונות מכללות ובתי ספר רבים קורסי אקסל (למתחילים, למתקדמים, מזורזים, כחלק במארז למידה של כל תוכנות אופיס ועוד) אשר מטרתם להכשיר את המעוניינים, לרוב אנשים המבקשים להתאים את נתוניהם האישיים ורמת הידע שלהם לדרישות השוק המודרני או בעלי עסקים פרטיים אשר מעוניינים ליעל את הליך ניהול הנתונים בעיסקם ולרענן את מאגרי המידע שלהם, במגוון הפונקציות של התוכנה. 
קורסי אקסל מסוג זה, המוצעים הן כחלק ממערך לימודים כולל בנושא מסוים והן באופן פרטני ללא צורך בקורסים נוספים, מהווים אמצעי חשוב במיוחד בהנגשת סביבת עבודה ממוחשבת לאלו שאינם רגילים לעבוד בה.
בגלל שתוכנת אקסל מיועדת לכל באי המחשב, ובשל מגוון רמות השימוש בה, היא נגישה הן למשתמש הפשוט ביותר אשר מבקש לעשות שימוש מינימאלי בתוכנה, והן למשתמשים מקצועיים יותר כדוגמת כלכלנים, אנשי כספים, מהנדסים, מנהלי מערכות מידע ומנהלי שיווק, אשר מבקשים לעשות שימוש בפונקציות המורכבות יותר של התוכנה.
קורס האקסל מקנה למשתתפים ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית במיני הפעולות האפשריות בתוכנה זו, לרבות הצגת נתונים בטבלאות, בנוסחאות, ובפורמטים גרפים. תרגול צורות תצוגת הנתונים השונות מקנות למשתתפים את היכולת לשלוט במאגרי מידע ובאופני עיבוד מידע על הצד הטוב ביותר ובכך לחסוך זמן, להימנע מטעויות ולהראות מקצוענים בפני לקוחות או מעסיקים. 
קורס אקסל מה חשוב לדעת 
קורס אקסל הבנוי נכון יתחיל כמובן מהצגת סביבת העבודה אך ילך ויעמיק כך שיקנה לבסוף את מירב הידע, לרבות פונקציות כמו העתקה והטמעת נתונים ממסמך אחר אל תוך גיליון אקסל, שימוש בסרגל הכלים של התוכנה לצרכי הדבקת מידע, מחיקת מידע, שימוש בגלילת דרופ-דאון, פונקצית ספירה ועוד, שימוש בתגיות חכמות, שימוש הדיאגראמות על סוגיהן, שמירת מסמך בפורמט, ביצוע מיונים, השוואה בין תאים שונים של טבלה ובין תאים שונים בטבלאות נפרדות, שמירת גיליון אקסל כקובץ PDF , ייבוא נתונים מקבצים אחרים, יצירת גרפים על סוגיהם, ועוד ועוד. 
כיום שליטה בתוכנת אקסל (ובתוכנות אופיס השונות בכלל) הינה דרישת סף במקומות עבודה רבים. בין אם למען ייעול עסקך הפרטי ובים אם למען הגדלת התאמתך לשוק העבודה של ימינו אשר רובו ככולו מתנהל על גבי גיליונות אלקטרונים, חשיבות ההשתתפות בקורס אקסל היא ברורה ויתרונותיה מן הסתם עצומים.