קורס ccsa

קורס ccsa

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס ccsa, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי ccsa

אם אתם רוצים ללמוד קורס שיקדם אתכם כדאי שתחשבו ללמוד את קורס CCSA . קורס זה נחשב כמוצלח ובעצם מכשיר את הבוגרים בעבודת ה- FIREWALL בסביבת NGX שזו כאמור מציע כל מיני פתרונות שקשורים לאבטחת מידע, תקשורת לארגונים בגדלים שונים וכדומה. קורס CCSAמקנה ללומדים ידע מעשי ותיאורטי מעמיק באבטחת מידע שמאפשר לתלמידים להבין ולמנוע את סכנות באינטרנט.

מיהו קהל היעד של הקורס וכמה זמן הקורס נמשך?

בדרך כלל קורס CCSA נמשך כ-10 מפגשים כאשר כל מפגש הוא בן 6 שעות, לימודי הקורס נעשים בדרך כלל בבוקר. למי מיועד קורס CCSA ? ובכן, קורס CCSA מיועד בעיקר לבעלי מקצוע ובעצם לאנשים שמתעסקים במחשבים. כאמור, קורס זה מתאים גם לאנשים שמתעסקים בתקשורת נתונים, אנשי אבטחת מידע וכדומה.

תנאי הקבלה לקורס CCSA ותכני הקורס.

בדרך כלל על מנת להתקבל לקורס מסוג קורס CCSA יש לעבור תנאי קבלה, תנאי הקבלה הם: הסמכה של CCSA או לחילופין ידע בתקשורת המבוססת של TCP/IP . התכנים של קורס CCSAהם: VPN Security Policy, Authentication Check Point QoS, Encryption ,Monitoring Traffic and Connections ,  ClusterXL SmartUpdate Remote Access Advanced ועוד נוספים מרתקים נוספים.

בוגר קורס CCSA שמצליח לעבור בהצלחה את הקורס מקבל תעודת הסמכה של: Check Point Certified Security Expert -  CCSE ובנוסף גם Point Certified Security Administrator -CCSA Check 
אז היכן ניתן ללמוד את קורס CCSA 
את קורס CCSA ניתן ללמוד בכל מיני מוסדות בארץ, כמו למשל: מכללת ג'ון ברייס, מכללת רמת גן, המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת, המכללה לניהול רשתות ואבטחת מידע, הטכניון(בסניפי תל-אביב, חיפה וירושלים), מכללת סלע ברמת גן, מכללת מלם-תיק ועוד מוסדות אקדמאים נוספים.
כאמור, לפני שאתם נרשמים לאחד מהמוסדות האקדמאים הללו יש לבדוק מהם תכני הקורס, מהם תנאי הקבלה לקורס, האם סגל המרצים נחשב כמוצלח ובעל ניסיון וידע, האם במוסד זה באמת מכינים למבחני ההסכמה של צ'ק פוינט וכדומה. כמובן, אל תשכחו לערוך השוואות מחירים בין מוסד אקדמאי אחד לבין מוסד אקדמאי אחר על מנת להשיג מחיר הגון שיתאים לכיסכם. 
אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הקורס.
תחום הבטחת מידע נחשב כאחד מהתחומים המרתקים שניתן למצוא כיום בתחום המחשבים. כאמור, תחום זה הולך ומתפתח ולכן חשוב כל הזמן להתעדכן ולעשות קורסים נוספים והשתלמויות על מנת תמיד להישאר מעודכנים בנושא. 
קיימת דרישה מתמדת לאנשים שמתעסקים באבטחת מידע. בוגרי הקורס יוכלו ליהנות מדרישות בלתי פוסקות לעבודה והשתלבות בכל מיני ארגונים וחברות.
כיום אין לכם מה לחשוש עוד. קורס CCSA יכול לפתח אתכם ולהכניס אתכם לאחד מהתחומים המעניינים ביותר בעולם – תחום הבטחת מידע. על ידי לימודים במוסד אקדמאי רציני עם סגל מרצים איכותי תוכלו לרכוש את הידע שתמיד רציתם ולהתחיל להשתלב בעבודה מרתקת בתחום.