קורס mcsa

קורס mcsa

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס mcsa, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי mcsa

תחום רשתות המחשבים בארץ ובעולם נמצא בשנים האחרונות בעלייה משמעותית. ההתפתחות הטכנולוגית המהירה גרמה לכך שבתחומי התעשייה ובחברות ההיי-טק ישנה מגמה של הקצאת משאבים רבים לטובת הקמת רשתות תקשורת ומחשבים מהמתקדמות ביותר. בעקבות כך, עלתה הדרישה בארץ ובעולם להעסקת מנהלי רשת איכותיים ומקצועיים.

מנהל רשתות הוא תפקיד חיוני בכל ארגון אשר עובד עם מחשבים באופן שוטף. 
מנהל הרשתות מסייע לייעל את העבודה בארגון . הוא אחראי להפעלת המערכות בארגון ושליטה על החומרות, הרשתות, השרתים, אבטחת מידע, וגם על מערכות הפעלה ממחשבים אישיים, שרתי דואר, עבודה עם בסיסי נתונים, שליטה על מערכות המידע, מערכות פקסים, מעקב ואחזקת שרת אינטרנט ועוד.

קורס מחשבים MCSA הינו קורס ניהול רשתות של מייקרוסופט. והינו אחד והפופולאריים ביותר מרשימת ההסמכות של חברת  Microsoft מאחר והוא כולל תחומים שונים הקשורים לניהול מחשבים ורשתות תקשורת אשר מבוססות על הטכנולוגיה של מיקרוסופט.   
לפיכך, הסמכת MCSA למנהלי רשת היא בינלאומית ומוענקת ע"י חברת מיקרוסופט העולמית.
הקורס מיועד לבעלי רקע בחומרה ותוכנה ולבוגרי קורס טכנאי מחשבים ומאפשר לבוגריו לנהל רשתות, והינו כרטיס הכניסה לעולם רשתות תקשורת מחשבים.
  
תנאי הקבלה לקורס MCSA  הינם יכולת קריאה והבנה בסיסית של אנגלית טכנית, והוא מיועד לבעלי רקע בחומרה ותוכנה ולבוגרי קורס טכנאי pc .
על המועמד ללימוד תפקיד מנהל רשתות  להיות בעל תכונות שיתאימו לעבודה בהמשך, כמו משמעת עצמית, עצמאות, יכולת ריכוז בתנאים קשים תוך למידה, ועבודה שעות רבות מול מחשב, כמו כן עמידה בלוחות זמנים ובדד ליין.
כמו כן המוסדות השונים דורשים מבחני קבלה וראיון אישי .

 

נושאי הלימוד בקורס MCSA משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות 
הנושאים הנלמדים בקורס הינם: יסודות הרשת , מהי רשת תקשורת מחשבים, הכרת מערכות ההפעלה של Microsoft  לסביבת ארגונים גדולים, ניהול רשתות והכרת הכלים הניהוליים לתחזוקה של המערכת באופן שוטף.  ניהול משתמשים, ניהול משאבי השרת, אבטחת המידע על השרת,הגדרות IP סטטי ודינאמי, מערכת הפעלה שכוללת את שרת הדואר, שרת הקבצים, שרת ההדפסה ושרת האינטרנט ועוד. התלמידים בקורס לומדים על  מערכות ההפעלה העדכניות ביותר של מיקרוסופט, ניהול ופתרון תקלות בשרת, אבטחת מידע, התקנה והגדרת תצורה, תכנון מערכות גיבוי ועוד.

משך הלימודים בקורס ברוב המכללות נמשך 220-280 שעות לימוד.
לבוגרי הקורס שעומדים  בהצלחה בדרישות הקורס מוענקת תעודה מטעם המוסד המלמד 
והרשאה לגשת לבחינות ההסמכה 2003 MCSA - ותעודה תוענק לבוגר אשר יעבור את בחינות ההסמכה העולמית של Microsoft 

 

מוסדות רבים עוזרים לבוגריהם במציאת עבודה. בוגרי הקורס יוכלו לשלב בקריירה שלהם אתגר ויצירתיות, ואפשרויות תעסוקה רבות בארגונים שונים המשתמשים במערכות ממוחשבות מתוחכמות. אפשרויות השתלבות בוגר קורס MCSA בשוק העבודה הן מגוונות ורבות .


הלימודים במתקיימים ברשתות "אורט", ובמכללות שונות.