תעודת הוראה באנגלית, לימודי הוראה באנגלית
בגרויות » לימודים בישראל » תעודת הוראה באנגלית

תעודת הוראה באנגלית

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
תעודת הוראה באנגלית, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: חיפה
מיקום בארץ: כנרת
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי הוראה באנגלית

תעודת הוראה באנגלית הינה תעודה חשובה ביותר מבין הנושאים הנלמדים בבתי הספר השונים. השפה האנגלית נלמדת כיום כבר בבית הספר היסודי. סטודנט אשר פונה ללימודי הוראה באנגלית רוכש את כל הידע אשר דרוש לו  וכן כלים מקצועיים רבים על מנת להיות מורה לאנגלית. הביקוש למורים לאנגלית רב. לימודי הוראה באנגלית מקנים לסטודנט כלים על מנת להיות מורה לאנגלית לבתי ספר יסודיים. על מנת להיות מורה לאנגלית בבתי ספר על יסודיים, על הסטודנט ללמוד בנוסף קורסים נוספים. מורה לאנגלית אשר מעוניין ללמד בבית ספר על יסודי מקבל הכשרה נוספת.

חשיבות הוראת האנגלית
חשוב לציין כי השפה האנגלית הינה שפה בינלאומית אשר מדוברת בכל העולם. זוהי שפה בסיסית בעזרתה אנו מצליחים לתקשר עם תרבויות שונות, לקרוא ספרות מקור באנגלית, ללכת לסרטים בשפת האנגלית וללמוד לימודים גבוהים בשפה האנגלית. אדם אשר מעוניין ללמוד לימודים אקדמיים חייב לדעת את שפת האנגלית. על כן בתואר הראשון על מנת ליישר קו בשפה האנגלית בין הסטודנטים, ישנה חלוקה לרמות ועל הסטודנטים להשלים את הקורסים הנדרשים על מנת לסיים תואר ראשון כלשהו. וכן התשתית לכל זה מתחילה כבר מבית הספר היסודי. תלמיד אשר לומד כיום בבית ספר יסודי לומד אנגלית מהרמה הבסיסית ביותר, ובמהלך שנותיו כתלמיד, רוכש ידע וכלים אשר יעזרו לו בעתיד על מנת לדבר לקרוא ולכתוב בשפה זו

היכן ניתן ללמוד הוראה באנגלית ומה ניתן לעשות עם תעודת הוראה באנגלית?
תעודת הוראה באנגלית ניתן ללמוד במגוון של מוסדות להשכלה גבוה בארץ. במיוחד במקצוע האנגלית , זאת בשל הביקוש הרב. במסגרת לימודי הוראה באנגלית מעבר לתעודת ההוראה, יש צורך בתואר ראשון בחינוך. תואר ראשון בחינוך הכולל תעודת הוראה באנגלית וכן התמחות בבית ספר, נמשכים כארבע שנים, כאשר מסיים התואר יכול להשתלב במערכת החינוך. תנאי הקבלה ללימודי הוראה באנגלית אינם גבוהים ביחס לתארים אחרים, הדרישה ברוב המוסדות היא לתעודת בגרות מלאה, ציון פסיכומטרי, וכן שליטה ברמה גבוה באנגלית.

מומלץ לבדוק במוסדות הרצויים את תנאי הקבלה זאת מפני שדרישות לתואר משתנות ממוסד למוסד.