לימודי חינוך לבית ספר יסודי
בגרויות » לימודים בישראל » לימודי חינוך לבית ספר יסודי

לימודי חינוך לבית ספר יסודי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי חינוך לבית ספר יסודי, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: חיפה
מיקום בארץ: כנרת
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

מה מעניקים לימודי חינוך לבית ספר יסודי

לימודי חינוך לבית ספר יסודי אלו לימודים בעלי חשיבות רבה. מורה ומחנך לכיתות בבית הספר הסודי הינו מורה אשר מקנה לתלמיד את הבסיס ללימודיו הגבוהים בעתיד. זהו מורה אשר אחראי על חינוכו של התלמיד ובמקביל אחראי להכשרתו במקצועות השונים. 
לא לכל אחד מתאים מקצוע זה של ההוראה וחינוך לגיל כל כך צעיר. חשוב שמורה אשר מלמד בבית ספר יסודי יהיה בעל סבלנות רבה,  בעל קשר טוב עם ילדים, וכן ידע כללי נרחב. החומר הנלמד בבית הספר היסודי הינו תשתית לכל מה שיילמד בחטיבת הביניים ובתיכון, תשתית זו חשובה ביותר שכן היא מקנה לתלמיד ניסיון לימודי רב, מבנה אותו כבר מתחילת דרכו הלימודית ובונה את אישיותו אשר מתגבשת עם השנים.

היכן ניתן ללמוד לימודי חינוך לבית ספר יסודי?
לימודי חינוך לבית ספר יסודי ניתן ללמוד במגוון מוסדות להשכלה גבוה בארץ. תעודת הוראה בחינוך לבית ספר יסודי מקנה לסטודנט כלים מעשיים למורים המלמדים בבתי ספר יסודיים, וכן מכשיר אותם לעבודה עם ילדים. מעבר ללימוד עצמו, למורה תפקיד חשוב ביותר שהינו לסייע לתלמיד לבנות את אישיותו, לקדם אותו בחשיבתו, וכן להיות שותף בהתפתחותו במהלך השנים, שכן אלו השנים החשובות ביותר לעיצוב אישיותו.

מהם תנאי הקבלה? ומה החומר הנלמד?
תנאי הקבלה לתעודת הוראה לבית ספר יסודי אשר כוללת בתוכה לימודי חינוך, אינם גבוהים ביחס לתנאי הקבלה לתארים אחרים. מומלץ לבדוק את תנאי הקבלה וכן את שכר הלימוד הנדרש במוסד הרצוי, ניתן לעשות זאת בימים הפתוחים וכן באתרי האינטרנט של המוסדות.  תואר ראשון בחינוך לבתי ספר יסודיים כולל בתוכו הכשרה מגוונת הכוללת התמחות בנושאים רבים אשר קשורים להוראה תוך מחשבה על גילו של התלמיד. סטודנטים אשר ניגשים ללימודי חינוך לבית ספר יסודי לומדים כחלק מההתמחות את נושאי הלימוד הנדרשים בבית הספר היסודי כגון: תורה, אנגלית, חשבון, הנדסה, טבע, כישורי חיים,מולדת ועוד. כאשר בסופו של תואר זה מקבל הסטודנט תעודת הוראה בחינוך לבית ספר יסודי בעזרתה יוכל להשתלב במקצוע ההוראה וללמד בבתי ספר יסודיים ולקחת חלק חשוב במשרד החינוך.

מהן אפשרויות התעסוקה בתחום?

הביקוש למורים כיום רב, וכן תנאי השכר השתפרו ועודם משתפרים עם הזמן. חשוב לציין כי בשל תנאי המורה, רבים בוחרים במקצוע זה כיוון שיותר קל לשלב חיי משפחה מאשר מקצועות אחרים אשר דורשים במסגרת העבודה, שעות עבודה רבות ביום.