קורס שוק ההון למתחילים
בגרויות » לימודים בישראל » קורס שוק ההון למתחילים

קורס שוק ההון למתחילים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס שוק ההון למתחילים, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

לימודי שוק ההון למתחילים

שוק ההון הוא תחום שמושך אליו אנשים רבים. תחום זה נחשב לתחום נוצץ למדי ואין ספק שהעובדה שהוא כולו עוסק בכסף, כלכלה ולקיחת סיכונים הופך אותו לתחום מסרקן ומאתגר יותר. 
אנשים רבים מעוניינים להשתלב בתחום שוק ההון אך אין הם יודעים כיצד לעשות זאת, רבים מהם מאמינים כי התחום שמו ליחידי סגולה בעלי כישרון בתחום הפיננסי או המתמטי והם טועים, כל אחד יכול לעסוק בתחום וכל שעליו לעשות הוא פשוט ללמוד אותו.

לימודי שוק ההון למתחילים הם לימודים אשר מתאימים לאנשים המעוניינים להשתלב בשוק ההון או לאנשים אשר נמצאים בתחילת דרכם בתחום זה. הלימודים כוללים בעיקר ידע תיאורטי כאשר תכני הלימוד בהם מגוונים ומיועדים למתחילים בשוק ההון.

לא דרוש כל ניסיון או ידע בתחום כדי ללמוד במסגרת הלימודים למתחילים. מסגרת הלימודים נועדה להשכיר באופן מלא בתחום זה והסטודנטים למדים בו על הבורסה, על שוק ההון הישראלי, על ניירות ערך ואף על ניהול תיקי השקעות כאשר בחלק מהקורסים ניתן ללמוד גם ניהול תיקי השקעות וירטואליים. מעבר להכשרה אשר תאפשר לכם לעסוק בתחום, הלימודים מקנים לבוגרים את האפשרות לנהל את הכספים שלהם בצורה טובה יותר.

תוכן לימודי שוק ההון מתחילים :

לימודי שוק ההון למתחילים מכשירים סטודנטים מאפס על תחום שוק ההון ולכן הלימודים הם נרחבים וכוללים מידע רב. בתחילה למדים הסטודנטים על שווקי ההון בישראל ובעולם, שיטות מסחר, הגדרות ומושגים בתחום, זמני מסחר, פקודות מסחר, ניתוח דו"חות פיננסיים והכרת הנפשות אשר פועלות בתחום. לאחר מכן למדים על האפיקים הסולידיים בעלי התכונות של רמת סיכון נמוכה להם מניות אגרות חוב, ניירות ערך ואגרות חוב להמרה. לאחר מכן למדים ידע בסיסי על תעודות סל, אופציות למניות, מניות מעו"ף וקרנות נאמנות, שיטות לניתוח טכני, שוק מטבע חוץ וניהול ובניית תיק השקעות.

כמובן שכל מוסד לימודים מציע הכשרה מעט אחרת שכן מדובר על מוסדות לימוד להם הכשרה בסיסית בלבד וישנם מוסדות לימוד להם הכשרה מקיפה. בתור סטודנטים לעתיד עליכם לבחון את מוסדות הלימוד השונים, את התעודה הניתנת בסיום הלימודים ואת ערכה בשוק, את המורים המלמדים ואת ניסיונם בתחום, את מחיר הקורס, היקפו, חומר הלימוד בו וכמובן גם את מסלול הלימודים ומידת התאמתו לחייכם האישיים.

ישנם מוסדות לימוד של בי השקעות ומומלץ לבחון את האפשרות ללמוד במסגרתם במידה וישנה השמה לעבוד בתום הלימודים. ישנם גם מוסדות לימוד אשר מציעים השמה למצטיינים ולכן מומלץ לבחון נושא זה טרם בחירת מוסד הלימודים גם כן. 

לאחר הלימודים מקבלים הבוגרים תעודה מטעם מוסד הלימודים, עם תעודה זו יוכלו לעסוק בתחום ולהתקבל לעבודות שונות בגופים וחברות להם קשר לתחום שוק ההון. כמו כן, יוכלו בוגרי הלימודים להמשיך וללמוד קורסים נוספים בתחום כגון ניהול תיקי השקעות (עם התמחות של 9 חודשים), מט"ח, אג"ח וכדומה.