קורס מסחר יומי
בגרויות » לימודים בישראל » קורס מסחר יומי

קורס מסחר יומי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס מסחר יומי, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

קורס מסחר יומי בשוק ההון

שוק ההון הוא תחום שמושך אנשים רבים בשנים האחרונות וזאת משום שאנשים גילו שהוא נגיש לכל אחד אשר מעוניין ללמוד אותו. קורס מסחר יומי הוא אח הקורסים המבוקשים כי הוא מעניק לסטודנטים את הידע הבסיסי והכלים הראשוניים איתם הם יוכלו להשתלב בשוק ההון הישראלי.

הלימודים מתאימים לאנשים שרוצים להפוך את שוק ההון לחלק בלתי נפרד מחייהם. הוא מתאים לאנשים שרוצים לעסוק בתחום כהכנסה צדדית ולאלו המעוניינים לעסוק בו כמקצוע. התחום עצמו ידוע כתחום מכניס במיוחד והעובדה כוללת בעיקר יישום אסטרטגיות מסחר והפקת רווחים תוך סחר במניות.

תחום זה מאפשר למי שעוסק בתחום וגם לאנשים אשר מעוניינים לעסוק בו מהבית, לעשות זאת מהבית, בשעות הפנאי. רוב העבודה מתבססת על סוחר אשר מחזיק מניות כמה דקות או כמה שעות עד שהוא מזהה שעת כושר למכירה ואז הוא מוכר אותם תוך הפקת רווחים.

ניתן ללמוד קורס מסחר יומי במכללות השונות ואף בבתי השקעה ברחבי הארץ. הלימודים הם מרתקים וכוללים כמה קורסים מבניהם צריך הסטודנט העתידי לבחור : מסחר יומי במניות נסד"ק, מסחר יומי בזמן אמת, מסחר יומי במט"ח, מסחר יומי בבורסה האמריקאית, מסחר יומי מעשי ועוד.

תוכנית הלימודים מבוססת על לימוד כיצד ניתן להפוך מספר מניות (בדרך כלל עד 300) לכמה אלפי דולרים וכיצד ניתן לעשות זאת באופן עקבי ולאורך שנים כך שהדבר ייצור הכנסה נוספת. כדי להגיע למצב כזה על הסטודנט ללמוד כיצד יש לסור במניות בכמויות גדולות (אלפי מניות בעסקה אחת). במסגרת הקורס מלמדים את הסטודנטים אסטרטגיות מסחר שונות כגון לימוד שיטות מסח למתחילים ולמתקדמים, כלי מסחר כגון ה – level 2 וסורק המניות המיועד לסוחרים בכמויות גדולות וכלים להתמודדות עם מסחר יומי באופן עצמאי.

קורס מסוג זה אינו ארוך כלל וכלל וברוב המקרים הוא יכלול 10 מפגשים בני 3 שעות אקדמיות בלבד. הוא מתאים לאנשים להם אין כל ידע מקדים בתחום ולאנשים העוסקים בתחום והם מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם עליו.

איך בוחרים קורס מסחר ?

קראו קצת על התחום ונסו הבין במה אתם רוצים להתמקד, האם זה השוק הישראלי או השוק בחו"ל? בררו על מכללות שונות אשר מציעות את הקורס ונסו לבחון מה כל מכללה מציעה. 
חשוב לבחור מכללה מקצועית ובעלת שם ומוניטין שכן הן מעסיקות בדרך כלל מרצים איכותיים בעלי ידע וניסיון בתחום.

כאשר אתם בוחנים את המכללות השונות רצוי לבחון את כיתות הלימוד עצמן, האם הן מרווחות, האם יש הרבה תלמידים בכל כיתה, האם הן ממוזגות ויש בהן ציוד ממוחשב. רצוי לבחון את חומר הלימוד ואפילו אם יש מקום חניה נוח.

רצוי לבחור קורס שמספק לכם גם תוכנות ביצוע מתקדמות, תוכנות ניתוח טכני מקצועיות שמספקות נתונים בזמן אמת, רצוי שיהיו תרגילים והדרכות  וחוברות עם מידע אשר מסביר על כל חומר הקורס, אסטרטגיות וכמובן תעודה שתאפשר לכם להשתלב במסגרות העבודה השונות מיד עם תום הלימודים.