קורס ניהול תיקים בשוק ההון
בגרויות » לימודים בישראל » קורס ניהול תיקים

קורס ניהול תיקים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס ניהול תיקים, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

קורסי ניהול תיקים בשוק ההון

אז אתם רוצים לחסוך כסף? להגדיל סכום כסף אשר כבר עומד לרשותכם, לנסות את ידכם בבורסה או סתם להבין מה הוא שוק ההון. אתם רוצים אבל חוששים, וכדי להגביר את חששותיכם, כל הסובבים אתכם רק מזכירים לכם ש"אם כסף לא משחקים". פניתם לאחד או אפילו שני יועצי השקעות ואלו דיברו איתכם בשפה שלא הבנתם, אמרו דברים שנראים לכם סותרים וככלות הכל ביקשו שתשימו את אמונכם והונכם בהם. נכון עשיתם אם חשבתם שאולי כדאי לרכוש ידע בנושא לפני שתגיעו לכל החלטה שלא תהיה. 


אז כן, זה הוא גם הכלל הראשון של כל קורס ניהול תיקים שמכבד את עצמו. כסף הוא לא משחק. עבדנו קשה להשיגו, ואובדנו יכול להשפיע באופן תהומי על עתידינו ועתיד ילדינו. ובכל זאת, האמרה הישנה נכונה גם כאן, מי שלא מנסה לא יכול להרוויח. קורסי ניהול תיקים נועדו בדיוק לפלח אוכלוסיה זה, אשר, מצד אחד, מעוניין בראש ובראשונה להבין ומאוחר יותר אולי גם לעשות שימוש באופציות הפיננסיות הקיימות בכלכלה המודרנית, ומצד שני, חושש ובצדק משימוש פזיז ובלתי משכיל.


קורס תיקי השקעות נועד לחובבנים ולאנשי מקצוע גם יחד, לבעלי תארים בכלכלה ולאלה שלא. תפקידו הוא לספק מידע, הן תיאורטי והן מעשי, בתחום ההשקעות לכל מתעניין באשר הוא. מתוך כך, קורס תיקי השקעות יפשט וינגיש מידע מסועף בחלקו ויביאו לרמה כזו שגם מי שאינו כלכלן מנוסה יוכל להבינה ומכאן להוריד את רמת החרדה הקיימת אצל רבים בכל הנוגע להשקעה בבורסה או בשוק ההון. 
כמובן שקורסי תיקי השקעות עשויים להתחלק לרמות או לחילופין להציע קורסי המשך מתקדמים לאלו בעלי הבנה בתחום הכלכלה, אך רובם ככולם חייב שיחלו בהקניית הידע הבסיסי אודות שוק ההון, הבוקסה, ניירות ערך, מיני חסכונות, כלכלה עולמית ואזורית מהי וכיצד היא משפיעה על בנקאות וכו'. קורס מסוג זה ייתן מענה לשאלות הקשורות לניהול כלכלי נכון, השקעות נכונות, הערכת סיכונים וכיוצא בזאת. 
איך משקיעים? איך מנהלים השקעות לטווח ארוך? כיצד חוסכים וכיצד מנהלים השקעות פיננסיות באופן רווחי? איך משקיעים בבורסה ומה הוא שוק ההון? כל אלה ושאלות רבות נוספות הינן לב ליבו של קורס ניהול תיקים.


קורסי ניהול תיקים יתחילו, רובם ככלום, בהכרת מושגי יסוד בתחום הפיננסי כגון השקעות מאוזנות, תעודת סל, השקעה כנגד חיסכון, ערכי סיכון, איגרות חוב, תעודות פיקדון, עלויות עמלות וכו', הסבר על מה הם מדדים פיננסים, קריאה והתייחסות למדדי הון, ומשם הקניית דרכי חשיבה ודרכי התבוננות פיננסים.

בין אם המטרה היא להפוך ליועץ הפיננסי של עצמך, לייעץ לחברים, בני משפחה או אפילו ללקוחות פוטנציאלים, ובין אם מדובר ברצון תמים להבין את דבריו של היועץ הבא איתו תיפגשו, קורס ניהול תיקים הינה הדרך הבטוחה לקבלת ידע מקדים לכל פעולת השקעה.