קורס השקעות בשוק ההון
בגרויות » לימודים בישראל » קורס השקעות

קורס השקעות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס השקעות, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

איך בנוי קורס השקעות בשוק ההון

אחד מהתחומים המעניינים ביותר בארץ הינו תחום השקעות בשוק ההון. קורס השקעות בשוק ההון מאפשר ללומדי הקורס לסרוק וללמוד לעומק את כל האפיקים הפיננסיים שקיימים בשוק ההון. בנוסף לכך, קורס השקעות בשוק ההון מאפשר גם ללמוד את שיטת הניתוח הטכני בתחום.

קורס השקעות בשוק ההון בנוי משישה חלקים עיקריים. החלק הראשון של קורס הינו המצגת של שוק ההון בישראל ובעולם. בחלק הראשון של הקורס נלמדים המושגים וההגדרות, שיטות המסחר, פקודות המסחר, זמני המסחר, ניתוח של דוחות פיננסים וכמובן הכרת השחקנים המרכזיים והדומיננטיים בשוק העולמי ובשוק הישראלי.

חלקו השני של הקורס מתמקד בהקניית ידע תיאורטי ומעשי באפיקים שונים שמאופיינים בדרך כלל ברמת סיכון נמוכה (כמו למשל, אג"ח, אג"ח להמרה וכדומה). חלקו השלישי של קורס השקעות בשון ההון מקנה לתלמידי הקורס ידע למשקיע, כלומר, בחלק זה מקבלים התלמידים ידע מעשי ותיאורטי בשוק תעודות סל, מניות ואופציות מעו"ף, קרנות נאמנות וכדומה.

חלקו הרביעי של הקורס מתמקד בהנקת ידע תיאורטי ומעשי בשיטות הניתוח השונות שישנן אשר משמשות את המשקיע לזהות מגמות שונות בשוק(מגמת עלייה, מגמת ירידה), חשוב לדעת ששיטה זו איננה מתאימה לניתוחם של כל אפיקים הפיננסים הרבים שקיימים בשוק ההון.

החלק החמישי של הקורס מציג תוכנות מסחר ומציע לתלמידים תרגילים של מיצוי מקסימאלי בתיקי ההשקעות בזמן אמת. החלק האחרון בקורס התרכז בשלבים ועקרונות בבנייה של ניהול תיקי השקעות באופן עצמאי.

אז מהן בעצם המטרות של קורס השקעות בשוק ההון? ובכן, מטרותיו של קורס זה הוא בעצם לאפשר לתלמידים להכיר ולהבין לעומק את כלל האפיקים של ההשקעות שקיימות בשוק ההון הישראלי וכמובן בשוק ההון העולמי. תלמידי הקורס יוכלו לקבל ראיה רחבה יותר של יתרונותיו וחסרונותיו של האפיקים השונים וע"י כך יוכלו הם לנהל תיקי השקעות באופן עצמאי ונכון.

כיצד יודעים האם הקורס מיועד לך? הקורס בעצם מיועד לשלושה קהלי יעד עיקריים. 
הסוג הראשון פונה לאנשים ללא כל רקע בתחום בשוק ההון אשר מעוניינים להכיר את אפיקי ההשקעות ובנוסף מעוניינים לנהל את הונם באופן עצמאי.

הסוג השני של קהל היעד לקורס מסוג קורס השקעות בשוק ההון מיועד גם לאנשים ללא רקע שמתעניינים ומעוניינים להבין כיצד מתנהלים תיקי השקעות בכדי שיוכלו, דרך קורס זה, ליצור שפה משותפת עם מנהלי התיקים ויועצי ההשקעות. קהל היעד השלישי של קורס זה פונה למי שכבר מכיר את האפיקים בנושא אך ברמת בסיס בלבד ומעוניינים הם להבין באופן מעמיק יותר כיצד לנהל תיקי השקעות באופן עצמאי.

רוצים לנהל את תיקי ההשקעות שלכם באופן עצמאי? נמאס לכם להסתובב ולשמוע כל מיני מושגים מבלי לדעת את משמעותם? ובכן, זה הזמן שלכם לעשות שינוי ולהירשם לקורס השקעות בשוק ההון. קורס השקעות בשוק ההון מאפשר לך ללמוד לעומק לגבי האפיקים הפיננסים שישנם בארץ ובעולם ובכך עוזר לך להגשים את חלומך וללמוד את מה שתמיד רצית.