השלמת בגרות במתמטיקה, השלמת בגרויות במתמטיקה
בגרויות » השלמת בגרות במתמטיקה

השלמת בגרות במתמטיקה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
השלמת בגרות במתמטיקה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: חיפה
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
מאיזה בגרות אתה הכי חושש?כל האופציות להשלמת בגרות במתמטיקה

השלמת בגרות במתמטיקה זה מה שחיפשת? בגרויות במתמטיקה זה מה שמעניין אותך?בין אם אתם משוגעים על מתמטיקה ורק מחפשים עוד ועוד תרגילים לפתור, סתם כי זה כיף, ובין אם אתם נמנים עם השונאים המושבעים של מתמטיקה ורק יושבים, מתפללים ומקווים שהסיוט הזה יעבור אתכם כבר – אין מה לעשות, הבגרות במתמטיקה היא אחת מבגרויות החובה אותה עליכם לעשות על מנת לקבל את תעודת הבגרות שלכם.

החדשות הטובות הן, שיש 3 רמות של בגרות במתמטיקה מהן אפשר לבחור: בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות, 4 יחידות או 5 יחידות לימוד. בגרות במתמטיקה ברמה של 4 או 5 יחידות לימוד נחשבת לבגרות מוגברת, ואילו רמה של 3 יחידות נחשבת לבגרות בסיסית. תלמיד שיבחר להיבחן בבגרות במתמטיקה או בהשלמת בגרות במתמטיקה ברמות של 4 או 5 יחידות לימוד, יקבל, כמו במקצועות מוגברים אחרים – בונוס המשוכלל לציונו הכללי. חשוב לציין כי הבונוס אותו מקבלים עבור בגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות גבוהה מהציון אותו מקבלים עבור בגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד.

באם בחרתם בהשלמת בגרות במתמטיקה ברמה של 3 יחידות, תשמחו בודאי לגלות כי כל השאלות עליהן תיבחנו בבגרות לקוחות מתוך מאגר שאלות, ועוברות שינויים קלים בלבד. כמובן שיש להתעדכן בשאלות הקיימות במאגר – אך תלמידים שלמדו והתאמנו על המאגר העדכני יכולים לצפות לקבל ציון גבוה מאוד, ומאה אחוזי ההצלחה כמעט ומובטחים. יחד עם זאת. השלמת בגרות במתמטיקה ברמה של 3 יחידות יכולה למנוע מכם להתקבל למסלולי לימוד מסוימים במוסדות להשכלה גבוהה, אשר דורשים בגרות במתמטיקה מורחבת. כמו כן, לבוחרים ברמת בגרות במתמטיקה של 3 יחידות לא יינתן כאמור בונוס לציון, מה שיוריד גם את הממוצע הכללי של תעודת הבגרות.

ההבדל בין השלמת בגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לעימות לעומת השלמת בגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד, היא בעיקר רמת השאלות. לרוב, התלמידים לומדים את אותו החומר, עם שינויים קלים בלבד, ובזמן שברמה של 4 יחידות לימוד קושי השאלות נעצר ברמה מסוימת – תלמידי 5 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה ממשיכים ומתמודדים עם שאלות קשות יותר. פעמים רבות תלמידים חוששים מרמת הקושי הקיימת בבגרות במתמטיקה, ובעיקר ברמה של 5 יחידות לימוד, אך תלמידים אשר עשו בגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד ולאחר שנים בחרו לעשות השלמת בגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד, העידו כי מוטב היה לסיים עם הבגרות עוד בימי התיכון, מאחר וההשקעה היא השקעה רבה בשתי רמות לימוד המוגברות במתמטיקה, ובאם היו בוחרים בבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לא היו צריכים לעשות השלמת בגרות במתמטיקה וללמוד את מהתחלה ולהשקיע זמן ומשאבים רבים. לכן – אם כבר החלטתם שאתם הולכים על מסלול מוגבר בבגרות במתמטיקה, כדאי לחשוב כמה שנים קדימה, אחרי התיכון ואחרי הצבא ולחסוך לעצמכם זמן וכסף רב – במקרה ובו תצטרכו בגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד.

מאמרים אחרונים:
כל המידע על לימודים בישראל
מחפשים מידע על קורס פסיכומטרי בירושלים והסביבה? אתר בגרויות מרכז לכם את כל הפרטים במקום אחד גם על פסיכומטרי בבית שמש והסביבה.
מחפשים מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי באזור חיפה? הצוות של אתר בגרויות ישמח לעזור לך
השלמת בגרות באנגלית בעפולה
השלמת בגרות באנגלית בבאר שבע