השלמת בגרויות לוחמים ותומכי לחימה מעניין אותך? בוא הירשם עכשיו
בגרויות » השלמת בגרויות לוחמים

השלמת בגרויות לוחמים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
השלמת בגרויות לוחמים, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: חיפה
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

השלמת בגרויות ללוחמים ותומכי לחימה בכל המסגרות.

השלמת בגרויות לוחמים ותומכי לחימה בכל המסגרות, אתם מוזמנים ליצור קשר וכמו כן אתם מוזמנים לבדוק דרכינו מהם הקורסים שקיימים בשוק ומהם ההבדלים ביניהם.

אם זכיתם להיות חלק מהמערך הלוחם של צה"ל ב5 שנים האחרונות, התאמצתם הזעתם והקזתם דם בשביל עם ישראל, המדינה ותושביה עליה – חשוב שתדעו שגם לאחר השחרור, מדינת ישראל דואגת לכם, ועוזרת לכם להיכנס לשוק העבודה בקלות וביעילות. אפילו אם במהלך שנות התיכון זרקתם ולא למדתם כמו שצריך, ואפילו ייתכן שלא סיימתם כמו שצריך – עדיין ניתן לשפר בקלות את ציוני הבגרות ולקבל תעודת בגרות מצוינת.

איך מתחילים?

כמו בצבא, דבר ראשון צריך לסמן מטרה ויעד, ולאחר מכן לחתור למגע ככל האפשר. לפני שאתם מתחילים ללמוד, עליכם לסמן מטרה רחוקה, ובשביל זה מומלץ מאד לעשות הכוון תעסוקתי מקצועי.כלוחמים משוחררים, יש גופים שונים שמסייעים בסיוע והכוון תעסוקתי ולימודי. לאחר שתהיו סגורים על עצמכם וממוקדי מטרה, סביב אותה עבודה נחשקת שהייתם רוצים לעבוד ולהתמקצע והתפתח בה במהלך חייכם – תוכלו להמשיך הלאה, לחפש מוסדות לימוד ובירור מהם תנאי הסף במוסדות הלימוד השונים, ללימודים המכשירים אותנו להיות מקצועניים באותו תחום שבו אנחנו רוצים לעבוד.

מהם תנאי הסף ללימודים?

אחרי שאתם כבר יודעים מהי העבודה שאתם רוצים לעבוד בה, מגיע השלב השני, והוא בדיקה ואיתור את מוסד הלימודים שמכשיר אותי לאותה עבודה שבה אני חפץ. נניח לדוגמא שמתוך ההכוון התעסוקתי עלה שאני אשמח לעבוד כפסיכולוג, עכשיו עלי לברר היכן לומדים פסיכולוגיה, ומהם תנאי הסף של לימודים אלו. במקומות רבים יאמרו שמקבלים את העשירונים העליונים של תוצאות הבגרות והפסיכומטרי, ביחד עם ציון "סכם" מסוים (לדוגמא 75). ציון הסכם, הוא חישוב מורכב, שמשכלל את ממוצע הבגרויות, הפסיכומטרי, ועוד תוארים. מה שאומר, שאם אנחנו רוצים להתקבל ללימודי פסיכולוגיה (לדוגמא, כמובן), ותעודת הבגרות שלנו היא לא גבוהה במיוחד – אני חייב להשלים אותה, ולהעלות את רף הציונים. ניתן להשלים את ממוצע הבגרות על ידי כניסה ללימודים אינטנסיביים במכינה.

אלו אפשרויות נוספות יש ללוחמים?

מי שלא מתאים לו להיכנס לתוך מכינה, יכול למצוא אפיקים נוספים להשלים דרכם את הבגרות. דרך אחת היא פניה למכונים מקצועיים, שמתמחים עבור ישראלים בוגרים, בוגרי צבא ושירות.

האפשרות השניה היא על ידי לימודים אינטרנטיים. כיום, ניתן למצוא אתרים שלמים שמתמחים בלימודים דרך קורסים אינטרנטיים, שמסבירים כל יחידה מהמסד ועד הקצה, והכל בצורה ברורה ובהירה. בזמן הפנוי שלכם, ובמרחב השקט והאישי שלכם, מבלי להתחכך עם אנשים נוספים שיכולים להסיט את מחשבתכם ממטרתכם. את הקורסים האינטרנטיים ניתן לעשות אפילו בחו"ל, או בכל מקום שתרצו. המחיר הוא נמוך יחסית לקורסים המקבילים במכונים המפורסמים (אך כמובן שהמחיר גבוה ביחס לפרויקט החינמי של 'משלי'). אחד המעלות המיוחדות של לימוד אינטרנטי, הוא שהוא מתאים גם לבעלי קשב וריכוז, שיכולים לעצור את הסרטון בכל פעם שחוט המחשבה מתנתק, ולהשלים את השיעור בזמן שבו אנחנו יותר מרוכזים. לכל המכונים, והאתרים שמציעים קורסים אינטרנטיים, יש גם חוברות עבודה, ושאלונים שעוזרים להתכונן, ובסופו של דבר להגיע מוכן לקו הסיום של המרתון הזה – כלומר לגשת לבחינת הבגרות, בצורה בוגרת, איכותית, וטובה יותר.

נסיים בנימה אישית – אם אתם לוחמים, כל מה שאתם צריכים זה להציב מטרה, לחתור לניצחון ו.. להסתער!. מי ששירת כלוחם בצה"ל, אין ספק שיש לו את כל הכישורים הנפשיים הנצרכים לכבוש ולהצליח בכל מטרה שהוא יעמיד לפניו, גם זו של השלמת תעודת בגרות, בלי ספק!