קורס פסיכומטרי בחיפה, פסיכומטרי קריות והסביבה
בגרויות » פסיכומטרי » קורס פסיכומטרי בחיפה

קורס פסיכומטרי בחיפה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס פסיכומטרי בחיפה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: חיפה
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

מחפשים מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי באזור חיפה? הצוות של אתר בגרויות ישמח לעזור לך

אם אתה נמצא בדף הזה זה אומר שחיפשת קורס פסיכומטרי בחיפה? אתה יותר ממוזמן להשאיר פרטים ואחד מניגינו יעזור לך בבחירת קורס פסיכומטרי בחיפה.

כל מי שרוצה להירשם ללימודים אקדמאיים באחת האוניברסיטאות בארץ, צריך לעבור מבחן פסיכומטרי. הבחינה הפסיכומטרית נערכת מטעם המרכז הארצי לבחינות והערכה, ומטרתה למיין את המועמדים לאוניברסיטאות בשקלול ציוני הבגרות.

מה עוד חשוב לדעת על הבחינה?
הבחינה בודקת שלושה תחומים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. לכל נושא יש שני פרקים במבחן, כלומר 6 פרקי מבחן סך הכל. בנוסף, יש שני פרקי פיילוט שאי אפשר לדעת מראש באילו משלושת התחומים הם יהיו, שמטרתם לצרכים סטטיסטיים והם אינם חלק מהציון הסופי. במקור נועדה הבחינה כדי לנבא את סיכויי ההצלחה של המועמדים באוניברסיטה, אולם היא גם משמשת ככלי למיון הנרשמים.

עוד נקודה שחשוב לדעת היא שהבחינה מתקיימת מספר פעמים בשנה בעברית, ערבית ורוסית. בשאר השפות יש מועד אחד בכל שנה. לכן, אם אתם דוברים שפה זרה, חשוב מאד לברר מראש היכן ומתי תתקיים הבחינה בשפה שלכם, ולפי זה להירשם לקורס ההכנה מספיק זמן מראש.

מה מטרתו של קורס פסיכומטרי בחיפה?
הציון שתקבל במבחן הפסיכומטרי משמש כתנאי קבלה לאוניברסיטה באופן כללי, ולמחלקות הלימוד השונות באופן ספציפי. המבחנים עצמם שונים ממועד למועד, אך הכרות עם תבנית המבחן ולמידת השיטות לפתרון השאלות, יכולות להשפיע באופן משמעותי על הציון וזה מה שעושים בקורס הכנה.
איפה אנחנו נכנסים לתמונה?? אתר בגרויות מציג בפניכם רשימה עדכנית של המכונים ובתי הספר העורכים קורסי הכנה לפסיכומטרי בחיפה והסביבה, כדי שתוכלו לסמן את המוסדות הרלבנטיים מבחינתכם, ולהשאיר להם פרטי התקשרות. נציגי המוסדות שסימנת יצרו אתך קשר בהקדם כדי לתת לך את כל הפרטים וכמובן השירות הוא ללא התחייבות מצדך.

עבורך מדובר בהזדמנות לקבל תשובות לכל השאלות שיש לך לגבי הקורס והמבחן, לראות מהם ההבדלים בין המכונים השונים ולהשוות את הצעות המחיר כדי לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.
מעוניינים להירשם לקורס פסיכומטרי בחיפה והסביבה ויש לכם שאלות? השאירו פרטים ליצירת קשר ונציג מטעם האתר יחזור אליכם בהקדם.