לימודי ערב תואר שני
בגרויות » לימודים בישראל » לימודי ערב תואר שני

לימודי ערב תואר שני

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי ערב תואר שני, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד!

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם

למי מתאימים לימודי ערב לתואר שני?

מטרת לימודי ערב לתואר שני היא לתת אפשרות לאדם אשר סיים תואר ראשון להמשיך ללימודי תואר שני ואינו יכול ללמוד במסלול הרגיל הכולל לימודי בוקר.
ברוב המקרים, סטודנטים אשר מסיימים לימודי תואר ראשון פונים לשוק התעסוקה ועובדים בתחום אשר למדו, במקביל לעבודתם ישנם כאלו אשר מעוניינים להמשיך ללימודי תואר שני. 
הבעיה נוצרת כאשר מקום העבודה פועל אך ורק בשעות היום. על כן, לימודי ערב לתואר שני יכולים לתת מענה לכל אלו אשר אינם יכולים ללמוד במסלול הרגיל. כך ניתן להתקדם הן בתחום האקדמי והן בתחום העבודה.
קיימים מקומות עבודה אשר שולחים את אנשיהם ללימודי ערב לתואר שני ואף מממנים את תואר זה. זאת על מנת להכשיר את העובד ולקדם אותו בתחום ובתפקיד.
חשוב לציין כי תכני הלימוד אינם משתנים במסלול של לימודי ערב לתואר שני אך משך הלימודים עלול להיות ארוך יותר ממסלול הלימודים הרגיל. וכן תלוי מהו המקצוע הנלמד בתואר השני.

היכן ניתן ללמוד לימודי ערב לתואר שני?
ישנם מגוון של מוסדות להשכלה גבוה אשר מספקים לימודי ערב לתואר שני כגון: אורט בראודה, סמינר קיבוצים, שנקר, המכללה האקדמית נתניה, המכללה האקדמית בית ברל, אפקה, מכללת רופין, מכללת אורנים ועוד. לא כל המוסדות להשכלה גבוה מקיימים לימודי ערב על כן חשוב לבדוק במוסדות הרצויים.
תנאי הקבלה אינם שונים מתנאי הקבלה במסלול הרגיל של תואר שני. תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד. 
וכן שכר הלימוד משתנה בהתאם למוסד הרצוי. על מנת לברר פרטים לגבי נושאים אלו מומלץ לפנות לימים הפתוחים אשר מתקיימים מספר פעמים בשנה במוסדות עצמם, ובנוסף לבדוק באתרי האינטרנט.

על מנת לקבל פרטים ללימודי תואר שני במסגרת לימודי ערב ניתן להשאיר פרטים באתר זה ונציגינו יחזרו בהקדם.